cześć,
coś mam problemy z wyszukiwarką bo nie wierze, że nikt tego jeszcze nie wałkował. a przeglądam to forum do dłuższego czasu :P
Wiec jakby mnie ktoś pokierował do tematów albo nawiązał dyskusje tutaj byłoby miło.
czemu przyjęło się, że stosowanie klatki i tricepsa w jednym dniu, oraz pleców i bicepsa jest złe?
jeśli ćwiczę klatkę np wyciskanie, to pracuje triceps, jeśli tego samego dnia mam własnie triceps no to go elegancko wykatuje.
jeśli natomiast robię plecy to wiadomo wiosłowanie itp, pracuje biceps no to tego samego dnia robię bicka, i go katuje odpowiednio i gra muzyka. Ćwiczę co 3 dni wiec mięśnie mają akurat 2 dni elegancko na odpoczynek.
natomiast jeśli robię klata bic i plecy tric, to tricepsy i bicepsy pracują dwa dni pod rząd..
najwięksi ludzie z którymi miałem styczność własnie wychodzą z takiego założenia..
czekam na solidne argumenty albo linki ;)
coś mam problemy z wyszukiwarką bo nie wierze, że nikt tego jeszcze nie wałkował. a przeglądam to forum do dłuższego czasu :P
Wiec jakby mnie ktoś pokierował do tematów albo nawiązał dyskusje tutaj byłoby miło.
czemu przyjęło się, że stosowanie klatki i tricepsa w jednym dniu, oraz pleców i bicepsa jest złe?
jeśli ćwiczę klatkę np wyciskanie, to pracuje triceps, jeśli tego samego dnia mam własnie triceps no to go elegancko wykatuje.
jeśli natomiast robię plecy to wiadomo wiosłowanie itp, pracuje biceps no to tego samego dnia robię bicka, i go katuje odpowiednio i gra muzyka. Ćwiczę co 3 dni wiec mięśnie mają akurat 2 dni elegancko na odpoczynek.
natomiast jeśli robię klata bic i plecy tric, to tricepsy i bicepsy pracują dwa dni pod rząd..
najwięksi ludzie z którymi miałem styczność własnie wychodzą z takiego założenia..
czekam na solidne argumenty albo linki ;)
Krzysztof Piekarz
powiem jedno że po plecach i