SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

TEST - ActivLab (masa + siła) / by debee / podsumowanie s. 85

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 113436

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1546 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13123
Eoghan oraz inni polecam książkę pana Leszka Michalskiego pt " METODY TRENINGOWE" tam jest wszystko rozpisane

s.m.p.a.: "każdy organizm jest inny dietę powinniśmy dostosowywać bazując na własnych doświadczeniach"

http://www.sfd.pl/Juby_/_Dziennik__Się_okaże...-t654711.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15756
dzięki, poszukam, poczytam. Na sfd znalazłem tylko temat gdzie jest o tym wspomniane w odniesieniu do oddychania, ale żadnego opisu nie ma, jedynie wielkie ogólniki.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 43252
po kilku sekundach szukania:
http://www.mojtrener.pl/index.php?m=teoria&nr=3

pzdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1546 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13123
Debee jednak z książki w której jest tego wiecej jest wszystko lepiej opisane i zdjęcia są aby wszystko zrozumieć

s.m.p.a.: "każdy organizm jest inny dietę powinniśmy dostosowywać bazując na własnych doświadczeniach"

http://www.sfd.pl/Juby_/_Dziennik__Się_okaże...-t654711.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 43252
Zapewne, choć książki nie czytałem (Może zakupię w niedługim czasie, bo nie ty jeden mówisz pozytywnie o niej).
Chciałem tylko pokazać jak szybko można znaleźć informacje na dany temat

pzdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 43252




Dzień nr 34
Dziś lekko śpiący wybrałem się na trening, więc zrobiłem dłuższą (ok 20 min rozgrzewkę), dzięki temu trening okazał się b. udany

Trening - nogi + brzuch lekko

brzuch lekko

1. Przysiady ze sztanga na plecach
10x10kg; 10x50kg; 10x70,5kg; 8x80,5kg; 8x90,5kg; 7x100,5kg(FILM); 6x110,5kg(FILM); 4x115,5kg(FILM)

2. Uginanie podudzi (najpierw jedną, później 2gą nogą)
10x2sztabki; 10x3szt; 10x4szt; 10x5szt;

3. Wypychanie ciężaru na suwnicy(ciężar talerzy)
10x130kg; 10x220kg; 10x240kg; 8x260kg; 8x280kg; 8x300kg(FILM)

4. Prostowanie nóg w siadzie
10x20kg; 10x50kg; 8x55kg; 8x60kg; 8x65kg

5. wspięcia na palce - suwnica(ciężar talerzy)
20x80kg; 20x100kg; 20x110kg; 20x120kg; 20x130kg; 20x135kg; 20x140kg

Wrażenia:

Oprócz rowerka i dynamicznego rozciągania zrobiłem na początku lekko brzuch
Przysiady - Dodałem na początku 2xseri rozgrzewki, dzięki czemu dużo lepiej mi się robiło wszystkie serie. Przy 115,5kg mogłem pociągnąć więcej spokojnie, ale chciałem tylko poczuć ciężar. Okazało się, że nie było to takie ciężkie. Następny trening planuję 120,5kgx4-6. Sorry za filmy z siadów - mało na nich widać :/ były tylko 2 osoby i nakręcił jak nakręcił:/ - asekurant miał klapki
Uginanie - Przy 5 sztabkach już czułem ciężar, ale wszystko w "ryzach" poprawnej techniki.
Wypychanie na suwnicy - dodałem dodatkową serię przed docelowymi ciężarami. W każdej serii +10kg.. wszystko idzie w dobrą stronę! Od razu mówię - nie schodzę niżej, ze względu na odrywanie pięt przy wykonywaniu lub rozchodzenie się kolan. Wolę nie ryzykować. Mam taką suwnicę i tego nie zmienię. Przy skoncentrowaniu się na ćwiczeniu na prawdę dobrze czuć pracę mięśni.
Prostowanie nóg w siadzie - Przy 65kg już czułem ciężar konkretnie
Łydki na dobicie - Zostawiłem jedno ćwiczenie, dowaliłem ciężaru, zwiększyłem liczbę serii i jest si!

Dieta:
1.białko + winogrona czerwone
2.owsiane,słodzik, kura +omega3 (przed treningiem)
3.suple (zaraz po treningu)
4.kura,ziemniaki (po treningu)
5.kura,makaron durum,ogórek
6.w planach: kura,włoskie,por
7.w planach: kura,włoskie,por
8.w planach: twaróg półtłusty,ogórek

Suplementacja
1. Na czczo: WP 80 PLUS - 15g

2. 30 min przed treningiem Recovery Drink - 25g

3. Zaraz przed treningiem Guarana caps - 2caps

4. Zaraz po treningu Whey Gainbody Dibencozide Positive 75g + 12g BCAA Xtra

5. W planach: przed snem ZMA

Fotki

Po treningu




posiłek 5




FILMY

Przysiady ze sztanga na plecach 100,5kg




Przysiady ze sztanga na plecach 110,5kg




Wypychanie ciężaru na suwnicy 300kg




pzdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51295
też chcę w przyszłości być instruktorem i robić to co lubię

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73786
asekurant przyszedł na trening w klapkach ? Ciężary już są eleganckie, a dieta 1 klasa - jest kasa, jest klasa

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 43252
Wuchta Cel na wyciągnięcie ręki w Twoim przypadku!

P4TR Nr.1 powiedział, że "w butach by się zadusił" Dziś kupiłem 3kg kurczaka, więc powinno wystarczyć do końca tyg

pzdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1546 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13123
Debee a dlaczego czerwonego miesa nie jesz? Nie lubisz? Ja osobiście wolę czuć krew w mięsie

s.m.p.a.: "każdy organizm jest inny dietę powinniśmy dostosowywać bazując na własnych doświadczeniach"

http://www.sfd.pl/Juby_/_Dziennik__Się_okaże...-t654711.html 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Test - ACTIVLAB revan2005 redukcja "Twardy jak bruk?" PODSUMOWANIE str. 35

Następny temat

TEST ACTIVLAB - "Po prostu walcz.."/ Saida - Podsumowanie str 71 !!

electro
Polecane artykuły