Tak dokładnie. I właśnie dbam o to co jem, mniej więcej wiem, co mi szkodzi i unikam takich rzeczy. Najgorsza sprawa z produktami, które mają dużo błonnika - po tym to mam masakrę, że tak powiem 

Ilość wyświetleń tematu: 140032

>>> Maszeruj albo giń <<<

teraz jedzac z glowa na oko jest lepiej i idzie do przodu powoli aczkolwiek szybciej niz na diecie
i bym dowalil bialka na twoim miejscu szeryfie
bo widze Studi ze lecisz strasznie ww na noc a to moze sie za jakis czas smutno skonczyc
i wyzej maja racje dowal zieleni do posilkow
Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre
http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11

Od dziś nie bd nic smażyć, ew. tylko placka rano, tak to tylko gotowanie. Co do warzyw, to ich też za dużo nie mogę wcinać, bo po nich też różnie bywa. U mnie najlepiej sprawdza się biały ryż i gotowane miąsko 
Mam za niedługo kolejną wizytę u gastrologa i będzie mi chyba robić badania czy nie mam uczulenia na gluten, bo to też bierze pod uwagę. Póki co, wykonałem wszystkie badania które zlecił w laboratorium, usg i wszystko jest świetnie, wyniki idealne.
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły