SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Lajtowe machanie ciężarkami by Stud, od nowa str. 97

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140024

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak dokładnie. I właśnie dbam o to co jem, mniej więcej wiem, co mi szkodzi i unikam takich rzeczy. Najgorsza sprawa z produktami, które mają dużo błonnika - po tym to mam masakrę, że tak powiem
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 136 Napisanych postów 6265 Wiek 43 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 34223
Gania Cie do klopa?
Ale to chyba kazdego od nadmiaru błonnika gania.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
to dlaczego jesz to co ma dużo błonnika (kasze/płatki)?

nie rozumiem

tam zaleca się bodaj zielska dużo, wiec powinieneś mieć bukiet kolorków do każdego posiłku

a kcal z produktów lekko strawnych, poddawanych obróbce w taki sposób żeby kłopotów nie nasilać

do tego wszelkie prozdrowotne


a nic takiego tu nie widze,
chociaz mam nadzieje, ze to kwestia swiatecznego okresu jedynie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
jw

gotowane zarcie, duzo warzyw [oprocz tych niewskazanych]
smazenie odstawic,

nie wiem co tam Ci doktor radzil, o ile radzil

w kazdym razie smazenie jest niezdrowe dla normalnego czlowieka, wiec dla chorego tymbardziej niewskazane

no ale...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26264
wsumie studi ma racje tez podchodziłem emocjonalnie do diety licyzlem wszystko jadłem co 2/2,5 godziny i lipa teraz jedzac z glowa na oko jest lepiej i idzie do przodu powoli aczkolwiek szybciej niz na diecie i bym dowalil bialka na twoim miejscu szeryfie bo widze Studi ze lecisz strasznie ww na noc a to moze sie za jakis czas smutno skonczyc i wyzej maja racje dowal zieleni do posilkow

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Gania Cie do klopa?

Właśnie o to chodzi Krawat, aż za bardzo mnie gania


Dietkę zmieniam, bo z tym gotowaniem to jest racja, miałem to już dawno zrobić, ale się zabierałem do tego jak .. Od dziś nie bd nic smażyć, ew. tylko placka rano, tak to tylko gotowanie. Co do warzyw, to ich też za dużo nie mogę wcinać, bo po nich też różnie bywa. U mnie najlepiej sprawdza się biały ryż i gotowane miąsko Mam za niedługo kolejną wizytę u gastrologa i będzie mi chyba robić badania czy nie mam uczulenia na gluten, bo to też bierze pod uwagę. Póki co, wykonałem wszystkie badania które zlecił w laboratorium, usg i wszystko jest świetnie, wyniki idealne.


Właśnie wsunąłem 2 posiłek i zwijam na pogrzeb, przynajmniej ładna pogoda jest, Wujek będzie mieć piękne ostatnie pożegnanie.

Zmieniony przez - studensky w dniu 2010-04-08 12:37:02
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 136 Napisanych postów 6265 Wiek 43 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 34223
Smażone z rana to chyba najgorsza opcja.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
DZIEŃ 7, czwartek 8.04

o 14 pogrzeb, potem stypa, w domu byłem przed 23.


Dieta
1) Omlet z crunchów, 3 jaj + 2 białek, orzechów i kiwi
2) Ryż, indyk, warzywa, oliwa
3) Rosół, schabowy, ziemniaki, kapusta, ciasto
4) Schabowy, kapusta
5) Musli, odżywka białkowa


pozdr
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
wegle na noc?
daj kichom odpoczac w nocy
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
E tam


Muszę próbować różnych opcji, bo już naprawdę czasem ręce opadają z tym, że nie idzie przytyć. Może akurat ww na noc coś dadzą, choć w sumie ja często ww na noc jem i tak nic z tego
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Pierwsze kroki - bieg na 1000m , 50m i drążek

Następny temat

Od zera do bohatera czyli dziennik treningowy 15 latka

electro
Polecane artykuły