Wiem, ze trudniej, dlatego napisałem , ze mogłoby być a nie musi być
Moze dlatego pisze, ze szerokie, ze u mnie na 2 siłowniach są dużo węższe i jak zobaczyłem te to strasznie szerokie się wydały.
Moze dlatego pisze, ze szerokie, ze u mnie na 2 siłowniach są dużo węższe i jak zobaczyłem te to strasznie szerokie się wydały.


porazka jakas, robilam bez asekuracji ostatnia serie wiec nawet nie dokladalam wiecej bo i tak bylo ciezko .
przy RDL sie ich utrzymac nie da , jedynie paski pomagaja (ktorych oczywiscie nie wzielam ) bo zadna magnezja, gabki czy chusteczki nic nie daja

,bede zagladac bo bardzo motywujace jestescie.