Szacuny
18
Napisanych postów
3108
Wiek
35 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
38536
48 dzień
Dziś odpoczywam i nie mam żadnego treningu. Miskę staram
się utrzymywać na dobrym poziomie.Może pod wieczór
wrzucę wam zdjęcie z jedzenia co sobie przyżądziłem.
Ogólnie czuję zawkasy po wczorajszych wysiłkach i na
nogach i na plecach. Dziś sobię cały dzień śpię i wypoczywam.
Trening dziś dobry na początku były małe problemy ale potem było wszystko ok. Ogólnie także zauważyłem że lekko bolą mnie nerki nie wiem od czego , jeżeli do jutra nie przejdzie to odstawię kreatynę i w sumię zakończę cykl.
Ale narazie jestem dobrej myśli.
Po i przed treningiem bcaa
Pozdr.
Zmieniony przez - Volferine w dniu 2010-01-18 12:06:47
Szacuny
18
Napisanych postów
3108
Wiek
35 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
38536
Staram się dawać różnie , dużo kompinuje.
Ostatnio robiłem klatke ciężko , następnie rozpiętki i znowu skos ciężko aby mięśnie za bardzo się nie spompowały.
Z kg teraz wchodzę powoli i tak dobry progres zrobiłem i robię dalej.
Szacuny
18
Napisanych postów
3108
Wiek
35 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
38536
Dziś ferie z kuplami rozpoczynam seansem filmowym Nie wiem jakie filmy będą ale rama będzie na 100%
Jako iż jestem na cyklu piwa liczba mnoga są mało wskazane więc kupiłem sobie mały zestaw.
Pozdr
Zmieniony przez - Volferine w dniu 2010-01-18 16:58:36