SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[Blog] by Volf / New Fotki str 36

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38605

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Rowerek zarypisty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38536




Najlepsze w nim są przerzutki
Trzeba dobrze pokręcić aby je zmienić.

Zmieniony przez - Volferine w dniu 2010-01-16 22:22:20
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38536
48 dzień

Dziś odpoczywam i nie mam żadnego treningu. Miskę staram
się utrzymywać na dobrym poziomie.Może pod wieczór
wrzucę wam zdjęcie z jedzenia co sobie przyżądziłem.
Ogólnie czuję zawkasy po wczorajszych wysiłkach i na
nogach i na plecach. Dziś sobię cały dzień śpię i wypoczywam.

Plan na ten tydzień

Poniedziałek klatka ciężko
Wtorek Plecy ciężko
Środa Off
Czwartek Aero30min
Piątek Klatka lekko
Sobota Aero 30min
Niedziel Plecy lekko

Tak mniej więcej będzie wyglądał ten oraz następny
tydzień.


Zmieniony przez - Volferine w dniu 2010-01-17 20:05:02
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 36673 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 115972
no właśnie nie mogę się kretki doczekać bo wiem, ze będę widział co tydzień efekty

nie jadłem jej od sierpnia

ciśniesz, plan OK!

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38536
49 dzień

A1: klatka, barki, tricepsy (ciężko).

1 wyciskanie sztangi/sztangielek płasko 3s

12x70kg
10x75kg
8x80kg


2 wyciskanie sztangi/sztangielek skos w górę 3s

20kgx12
24kgx10
26kgx8


3 rozpiętki ze sztangielkami płasko/skos 3s

15kgx12
15kgx12
15kgx12



4 wyciskanie sztangi z klatki 3s

38kgx12
45kgx10
48kgx8


5 unoszenie sztangielek bokiem w górę 3s

12kgx14
13kgx12
13kgx10


6 podciąganie sztangi wzdłuż tułowia ( do brody)3s

30kgx12
35kgx10
37kgx8

7 Wyciskanie francuskie sztangi siedząc 3s

15x32kg
12x34kg
10x36kg


8 wyciskanie francuskie sztangi leżąc 3s

30kgx15
35kgx12
38kgx10

Info

Trening dziś dobry na początku były małe problemy ale potem było wszystko ok. Ogólnie także zauważyłem że lekko bolą mnie nerki nie wiem od czego , jeżeli do jutra nie przejdzie to odstawię kreatynę i w sumię zakończę cykl.
Ale narazie jestem dobrej myśli.

Po i przed treningiem bcaa







Pozdr.

Zmieniony przez - Volferine w dniu 2010-01-18 12:06:47
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
nie ograniam całości planu

wiec pytanie:

masz miejsce na niższe zakresy (4-6reps) ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38536
Najmniejszy zakres ruchu to 8 powtórzeń
Reszta max 12 lub 15 zależy od dnia.
Trening mam pod pasowany do siebie
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
daj zamiennie

przykladowo
1 cwiczenie nizsze
2 wyzsze zakresy

aby calosć była komplementarna

no chyba ze boli etc i nie chcesz wyzej kg wchodzic
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38536
Staram się dawać różnie , dużo kompinuje.
Ostatnio robiłem klatke ciężko , następnie rozpiętki
i znowu skos ciężko aby mięśnie za bardzo się nie spompowały.
Z kg teraz wchodzę powoli i tak dobry progres zrobiłem i robię dalej.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38536
Dziś ferie z kuplami rozpoczynam seansem filmowym
Nie wiem jakie filmy będą ale rama będzie na 100%
Jako iż jestem na cyklu piwa liczba mnoga są mało wskazane więc kupiłem sobie mały zestaw.






Pozdr



Zmieniony przez - Volferine w dniu 2010-01-18 16:58:36
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dobry trening ??

Następny temat

TRENING DO SPRAWDZENIA

Shoty
Polecane artykuły