SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

boogie /DZIENNIK / siła wg Wodyna / plan str 40

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54542

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
Mi szyja też ginie

Wszystko przez WODYNa

Zmieniony przez - adzik123 w dniu 2009-11-21 23:01:16
...
Napisał(a)
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 295 Napisanych postów 14936 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31442
Wszystko mniej wiecej dobrze zrozumiales. Pauza ok 1sek

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51295
Mi również szyja zanika

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
ABSy
...
Napisał(a)
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 80672
banda karkow nic wiecej...


dzisiejszy trening A5

WL
5x20,30,40,50,60,70,80 <--- przerwy tylko na dolozenie ciezaru,
z dluzszymi przerwami --->5x90,100,110 i 4x120 (ost.5x115)
pomiedzy seriami inv.rows po 5 powt.

Docisk
5x130,140

Wyciskanie do czola bez oparcia
5x20,30,40,50,60,70 i na wiecej juz nie bylo sily
(pomiedzy seriami podciaganie nachytem po 5 powtorzen)

ModWod
5x10,15,20,25,30,35 (lewa reka 3x35) ost.5x32,5

Nie mialem juz sil na dalszy trening- ogolnie czulem sie obolaly i oslabiony

Brzuszki
5x5 pionowo

do tego doszedl straszny skorcz miesni dolnego brzucha, ktorzy trwal z 10-15 minut po ostatniej serii

zwazylem sie po treningu -
85kg w spodniach, skarpetkach, majtkach i koszuli - wiec moze jednak wystartuje w 82,5kg
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
a w czym startujesz?
...
Napisał(a)
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 295 Napisanych postów 14936 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31442
nie wygłupiaj sie mi tu!!!

nic
absolutnie nic nie zwojujesz w tej kategorii


zaufaj mi, nie zbudowales dostatecznej bazy miesniowej

najpierw bedziesz musial machac wiekszymi ciezarami serie pozniej zacznie sie oswajanie z kostiumami


i w ogole cierpliwosci Ci brak
jestes przed polmetkiem a juz decydujesz sie na to w jakiej kategorii bedziesz startowal?

90 na poczatek!
w 1-2 nastepne sezony kat 100


ne widze innej opcji jak chcesz cos osiagnac

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 295 Napisanych postów 14936 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31442
A TERAZ KRYTYKA TRENINGU

czemu w wyc lezac 5 powta nie 2?
czemu odpoczynki jakbys robil wytrzymalosc a nie silę ?????






cwiczenia na trica zabrakło
po co brzuszki robiles ZAMIAST ?

skonczylo sie na jakims głupim przykurczu

trzeba bylo zrobic waski glowa w dol
zalezalo mi na tym bys zrobil
jesli brakowalo sil to zrobilbys po prostu slabiej
i tak na pierwszy raz tylko lekko trzeba by bylo

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 80672
myslalem ,ze z nowym treningiem zaczynam od nowego cyklu 15-tek?

na 5 powtorzeniach jak robie 20,30,40,50,60 to praktycznie jak rozgrzewka smiesznego ciezaru nie czuje, jakbym robil przerwy to bym sie nie rozgrzal

btw- jak robilem wyciskanie do glowy z oparciem, lzej szlo i wydawalo mi sie ok, teraz lokcie (lewy) lekko pobolewaly czasami
moze kwesta przyzwyczajenia

waga moja naturalna to okolo 80kg mysle, od lat sie trzyma w tych rejonach

dorzuce kreatyne +pare supli -bedzie 87-89kg
odstawie browary, pizze, burgery i lakocie- bedzie 80-82


startowac bede hobbystycznie w TS w debiutach IPF gdzies kolo wakacji
zdaje sobie sprawe, ze wielkim mistrzem nie bede ,
powyzej 500 na pierwszych zawodach i bez obaw moge spojrzec w lustro





Zmieniony przez - boogie w dniu 2009-11-24 17:44:30
...
Napisał(a)
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 295 Napisanych postów 14936 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31442
myslalem ,ze z nowym treningiem zaczynam od nowego cyklu 15-tek?


ok upiekło sie

na 5 powtorzeniach jak robie 20,30,40,50,60 to praktycznie jak rozgrzewka smiesznego ciezaru nie czuje, jakbym robil przerwy to bym sie nie rozgrzal

zle
to nie ma rozgrzac a rozruszac
przygotowac skupienie
jak za malomasz przez to rozruchu to pomiedzy seriami zrobv podciaganie talerza 20kg do brody i przysiady
i unoszenie nog lezac na ławie
i inverted row oczywiscie

kolejna sprawa to zaczynaj od 60kg/65kg bo 20 kilo to nie dosc ze nie rozgrzewa to jeszcze rozleniwia

albo wg ogolnych wskazan planu od okolic 40% maxa



btw- jak robilem wyciskanie do glowy z oparciem, lzej szlo i wydawalo mi sie ok, teraz lokcie (lewy) lekko pobolewaly czasami
moze kwesta przyzwyczajenia


no ale co w tym dziwnego ze z oparciem masz wiecej?
jak bola lokcie to podejrzewam ze nie chwyciles dosc szeroko plus probowales nasladowac ruch jak na oparciu

no i jak sie ma klopoty z lokciami to czasembola bez przyczyny




waga moja naturalna to okolo 80kg mysle, od lat sie trzyma w tych rejonach


ale po pierwsze nie znasz anabolicznej mocy tego planu w polaczenu z czysta dieta [a nie z MC Donalda]


po drugie czym starszy jestes tym wolniejszy metabolizm czyli wieksza waga

po trzecie po propstu za malo miesa na Twoj poziom unerwienia tego miesa zeby z tak niskiej wagi wyciskac tyle co kozak 3boista od 10 lat ze wzrostem 165 i tej samej wadze


NIE ZAPOMINAJ ZE TE 80 KILO TO PRZEZ ZANIEDBANIE NOG!!
DOBRZEROZWINIETE
NOGI TO DRUGE TYLE MIECHA NA KOSCIACH CO MIALES DO TEJ PORY
NAJWIEKSZE MIESNIE
I NAJGRUBSZE
I NAJDLUZSZE

WIEC WAZA TROCHE

dorzuce kreatyne +pare supli -bedzie 87-89kg

o kreatynie na tym planie powiem krotko = przeszkadza
jedyny wujatek to jedna porcja potreningowo co mozesz zaczac chocby od jutra

dlaczego to przeszkoda?
bo na tym planie masz stawiac na regeneracje
a za duzo powera od kreatyny to za duze obciazenie regeneracjio
to nie to samo co zwykłay split gdzie powera bez krety jest raczej malo




odstawie browary, pizze, burgery i lakocie- bedzie 80-82


odstaw to do 100 kilo na zyle dobijesz i przestaniesz marnowac czas na silowni


startowac bede hobbystycznie w TS w debiutach IPF gdzies kolo wakacji
zdaje sobie sprawe, ze wielkim mistrzem nie bede ,
powyzej 500 na pierwszych zawodach i bez obaw moge spojrzec w lustro



jak sie za cos pbrac to tak zeby bylo na poziomie!
debiuty spoko
ale debiut jest raz a pozniej co?
wycofasz sie?

trzeba sie nastawic na sukces a z wga 82,5 kilo to ktos niskimoze probowac gdzies zajsc!

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocencie moj wysilek

Następny temat

plan treningowy do oceny!

electro
Polecane artykuły