myslalem ,ze z nowym treningiem zaczynam od nowego cyklu 15-tek?
ok upiekło sie
na 5 powtorzeniach jak robie 20,30,40,50,60 to praktycznie jak rozgrzewka smiesznego ciezaru nie czuje, jakbym robil przerwy to bym sie nie rozgrzal
zle
to nie ma rozgrzac a rozruszac
przygotowac skupienie
jak za malomasz przez to rozruchu to pomiedzy seriami zrobv podciaganie talerza 20kg do brody i przysiady
i
unoszenie nog lezac na ławie
i inverted row oczywiscie
kolejna sprawa to zaczynaj od 60kg/65kg bo 20 kilo to nie dosc ze nie rozgrzewa to jeszcze rozleniwia
albo wg ogolnych wskazan planu od okolic 40% maxa
btw- jak robilem wyciskanie do glowy z oparciem, lzej szlo i wydawalo mi sie ok, teraz lokcie (lewy) lekko pobolewaly czasami
moze kwesta przyzwyczajenia
no ale co w tym dziwnego ze z oparciem masz wiecej?
jak bola lokcie to podejrzewam ze nie chwyciles dosc szeroko plus probowales nasladowac ruch jak na oparciu
no i jak sie ma klopoty z lokciami to czasembola bez przyczyny
waga moja naturalna to okolo 80kg mysle, od lat sie trzyma w tych rejonach
ale po pierwsze nie znasz anabolicznej mocy tego planu w polaczenu z czysta dieta [a nie z MC Donalda]
po drugie czym starszy jestes tym wolniejszy metabolizm czyli wieksza waga
po trzecie po propstu za malo miesa na Twoj poziom unerwienia tego miesa zeby z tak niskiej wagi wyciskac tyle co kozak 3boista od 10 lat ze wzrostem 165 i tej samej wadze
NIE ZAPOMINAJ ZE TE 80 KILO TO PRZEZ ZANIEDBANIE NOG!!
DOBRZEROZWINIETE
NOGI TO DRUGE TYLE MIECHA NA KOSCIACH CO MIALES DO TEJ PORY
NAJWIEKSZE MIESNIE
I NAJGRUBSZE
I NAJDLUZSZE
WIEC WAZA TROCHE
dorzuce kreatyne +pare supli -bedzie 87-89kg
o kreatynie na tym planie powiem krotko = przeszkadza
jedyny wujatek to jedna porcja potreningowo co mozesz zaczac chocby od jutra
dlaczego to przeszkoda?
bo na tym planie masz stawiac na regeneracje
a za duzo powera od kreatyny to za duze obciazenie regeneracjio
to nie to samo co zwykłay split gdzie powera bez krety jest raczej malo
odstawie browary, pizze, burgery i lakocie- bedzie 80-82
odstaw to do 100 kilo na zyle dobijesz i przestaniesz marnowac czas na silowni
startowac bede hobbystycznie w TS w debiutach IPF gdzies kolo wakacji
zdaje sobie sprawe, ze wielkim mistrzem nie bede ,
powyzej 500 na pierwszych zawodach i bez obaw moge spojrzec w lustro
jak sie za cos pbrac to tak zeby bylo na poziomie!
debiuty spoko
ale debiut jest raz a pozniej co?
wycofasz sie?
trzeba sie nastawic na sukces a z wga 82,5 kilo to ktos niskimoze probowac gdzies zajsc!