Witam chciałbym aby ktoś mi pomógł w ułożeniu treningu na masę pod moja osobę :)
Płeć : Mężczyzna
Wiek : 19 lat
Waga : 64kg
Wzrost : 177
Cel treningowy : masa
Staż treningowy na słowni : 1 miesiąc
Uprawiane inne sporty : kiedyś koszykówka obecnie nie
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : sprzęt domowy: ławeczka ze stojakami, gryf 10kg, sztangielki 2x5kg, obciążenie 100kg, drążek, sztanga
Dieta : Jest
Przeciwwskazania medyczne : nie mam
Zażywane suplementy : brak
Płeć : Mężczyzna
Wiek : 19 lat
Waga : 64kg
Wzrost : 177
Cel treningowy : masa
Staż treningowy na słowni : 1 miesiąc
Uprawiane inne sporty : kiedyś koszykówka obecnie nie
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : sprzęt domowy: ławeczka ze stojakami, gryf 10kg, sztangielki 2x5kg, obciążenie 100kg, drążek, sztanga
Dieta : Jest
Przeciwwskazania medyczne : nie mam
Zażywane suplementy : brak
Krzysztof Piekarz
