Szacuny
0
Napisanych postów
35
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
108
Hubert powiem ci tyle na początku mogą się robić odciski ale to wystarczy rozchodzić sam posiadam nike mercurial vapor 4 i też tak miałem ale to mówie choć w nich po domu graj kop piłkę a pózniej nie powinny się robić odciski
Szacuny
0
Napisanych postów
166
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
934
Vicia lepiej kup sobie veloci w normalnym sklepie a nie przez neta .
Bo jeżeli ci się rozwalą (co po pewnym czasie jest bardzo możliwe)to oddasz na gwarancje a przez neta to jest gorzej.
Chyba że ci nie zależy .
Ja tylko proponuje .
Szacuny
0
Napisanych postów
15
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
290
Sprzedam prawie nowe (gralem w nich 30 minut) korki Adidas Copa Mundial roz. 40 (made in germany). Buty okazaly sie za duze :( Piszcie na mail cinek91(malpa)gmail.com albo na gg: 1855788