SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Buty piłkarskie - porady vol. 2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 314602

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108
Hubert powiem ci tyle na początku mogą się robić odciski ale to wystarczy rozchodzić sam posiadam nike mercurial vapor 4 i też tak miałem ale to mówie choć w nich po domu graj kop piłkę a pózniej nie powinny się robić odciski

szczygiel

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
c.ronaldo9 dzieki bo myslalem ze cały czas beda sie robic te odciski.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108
spox

szczygiel

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 291
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 934
Vicia lepiej kup sobie veloci w normalnym sklepie a nie przez neta .
Bo jeżeli ci się rozwalą (co po pewnym czasie jest bardzo możliwe)to oddasz na gwarancje a przez neta to jest gorzej.
Chyba że ci nie zależy .
Ja tylko proponuje .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 291
Dobry pomysł..ale może nie byc czarnych ;/
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 328
zapraszam do złotych tarasów tam są ;P
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
c.ronaldo9 a ci po jakim czasie nie robily juz sie odciski??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108
pochodziłem troche w nich po domu grałem biegałem i się z czse rozchodziły...

szczygiel

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 290
Sprzedam prawie nowe (gralem w nich 30 minut) korki Adidas Copa Mundial roz. 40 (made in germany). Buty okazaly sie za duze :( Piszcie na mail cinek91(malpa)gmail.com albo na gg: 1855788
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sto lat Rusedski

Następny temat

Własna koszulka piłkarska - szukam czcionki

electro
Polecane artykuły