Szacuny
0
Napisanych postów
37
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
191
Paluch <-- ja bym brał te w zwykłej edycji nie tej z Beckhamem
Vicia <-- no bo jak jestes skrzydłowym to bym F50 polecał a na środek pomocy to bardziej predatory albo air legendy
Szacuny
0
Napisanych postów
193
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
2615
bez różnicy ! ronaldinho jest skrzydłowym i grał air legendach i coś mu się stało ? wręcz przeciwnie grał wyśmienicie. A air legendy polecam szczególnie bo sam je mam i bdb się sprawują . pozdro