SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[art] Full Body Workout 5x5

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 234760

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1029 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19418
panowanie mam do was pytanie , bo roznie tutaj jest napisane o progresjii.
zrobie 70kg w 5 powtorzeniach wycisk na klate.to jest przyklad. jak dac progresje ,co trening, czy co serie??
np. 55 55 55 55 55 i na nast. treningu tego cwiczenia 57 57 57 57 57
czy
np. 45 47 49 51 53 i na nast. treningu tego cwiczenia 47 49 51 53 55
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3276
no wlasnie...:) jak to z tym jest? :D

sorki zaq zawracanie d**y! juz wiem! :D

Zmieniony przez - emaks03 w dniu 2009-05-18 20:06:30
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 357
A
-przysiady 5x5
-wyciskanie na plaskiej 5x5
-martwy ciag 5x5
-uginanie ramion ze sztanga 5x5
-wyciskanie francuskie 5x5

B
-przysiady 5x5
-podciąganie na drążku 5x5
-wioslowanie w opadzie 5x5
-wyciskanie w staniu 5x5 Chcialbym zamienic te cwiczenie...
-wyciskanie wąskim chwytem 5x5


Prosze o sprawdzenie tego planu. Chcialbym zaczac juz po bozym ciele. Czekam na szybka odpowiedz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1254
moge zastapic na hantle zamiast sztangi w wiośle
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5816 Wiek 28 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40957
angl_123
to daj wyciskanie siedząc sprzed klatki ,albo wyciskanie hantli

danio1694
możesz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 287 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6891
A)
-przysiad 5 x 5
-wyciskanie na plaskiej 5 x 5
-wioslowanie w opadzie 5 x 5
-Biceps 5 x 5
-Fracncuskie 5 x 5
B)
-przysiad 5 x 5
-wyciskanie w staniu 5 x 5
-klasyczny MC 5 x 5
-Papki na poreczach 3xmax
-Podciaganie 3xmax

Mam kilka pytan:

Czy wioslowanie moze byc hantlami?(mam juz technike sztanga nie zbyt.)
Czy wyciskanie w stanu moge robic siedzac stojac, mam problem z rownaga i strasznie sie wyginam.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2196 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27667
A)
-przysiad 5 x 5
-wyciskanie na plaskiej 5 x 5
-wioslowanie w opadzie 5 x 5
-Biceps 5 x 5 // 3s 8-10p
-Fracncuskie 5 x 5 // wywal
B)
-przysiad 5 x 5
-wyciskanie w staniu 5 x 5
-klasyczny MC 5 x 5 // rumuńska wersja lub na "prostyh nogach"
-Papki na poreczach 3xmax // 3s 8-10p z progresją ciężaru gdy ciężar ciała stanie się zbyt lekki.
-Podciaganie 3xmax //wywal


" Czy wioslowanie moze byc hantlami?(mam juz technike sztanga nie zbyt.) "

Oczywiście, że tak.

" Czy wyciskanie w stanu moge robic siedzac stojac, mam problem z rownaga i strasznie sie wyginam. "

Chcesz robić siedząc czy stojąc? bo troche zamotałeś pytanie Obie wersje są poprawne, aczkolwiek bezpieczniejsze jest wyciskanie w pozycji stojącej
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7409 Wiek 54 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39811
druith

co do twoich pytan.
generalnie-mozesz zastosowac inne wersje cwiczen,jednak w twoim przypadku nie jest to wskazane.
cwicz tak,aby rozwijac swoje umiejetnosci,a nie ograniczac sie tylko i wylacznie do tego,co najlepiej ci wychodzi.

...a poza konkursem....
dlaczego taki plan wybrales?
az!tyle cwiczen?
z takimi parametrami(5x5 dla ramiona?)

co robiles ostatnio?
na jakim etapie jestes?

zobacz,co napisalem tutaj:

https://www.sfd.pl/Staz_1_rok/pierwszy_powazny_split,_PROBLEM_:_-t467038-s2.html

pozdrawiam.

acha!
rozumiem,ze zapoznales sie od poczatku z calym tematem?
...czyli przeczytales wszystkie posty w tym temacie?
plus odnosniki do linkow.


gandi87

wyprzedziles mnie.
brawo!
ale mysle,ze naszemu koledze dodatkowa lektura krzywdy nie zrobi.

pozdrawiam.



Zmieniony przez - traktor71 w dniu 2009-07-21 16:08:08

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 287 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6891
Oki dzieki za pomoc.

Wczesniej robilem temat ale zostalem skierowany tutaj.


Co do czytanie to czytam sporo postow ale niesetyty nie jestem wstanie przeczytac kazdego posta a sporo tematow ma tutaj ponad 100 stron...

Wiec jezeli to juz bylo to sorki.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6481
do ocenki

Plan A-


Przysiady 5x5
WL 5x5
Wiosłowanie 5x5
Uginanie ze sztangą 2x12
Francuskie siedząc 2x12

Plan B

Przysiady 5x5
Wyciskanie z klatki siedząc 5x5
Wiosłowanie 5x5
Uginanie naprzemian hantlami stojąc 2x12
Wyciskanie wąskim 2x12

MC nie robię bo nie jestem pewien czy dobrze opanowalem technike, a cwicze w domu i nie ma kto mi pokazać.

POZDRO

Każdy ma jakiś plan...dopóki nie zostanie trafiony.(Mike Tyson)

Płacz na treningu, śmiej się podczas walki

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pas dla kulturystów - jak używać

Następny temat

Plan na mase 1

electro
Polecane artykuły