SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Lager90/BLOG/W Drodze Na Plaze fotki s.33, filmik str.36

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47179

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 44524
5 Trening 5-tek HST

5-tki (3 serie):

Wyciskanie sztangi skos 5 x 66,5 kg
poprzednio 5 x 63 kg


Przenosy 5 x 42,5 kg + sztangielka (2 serie)
poprzednio 5 x 40,5 kg


Przysiady 5 x 93 kg
poprzednio 5 x 88 kg



MC 5 x 102,5 kg (1 seria)
poprzednio 5 x 97 kg


Wyciskanie żołnierskie 5 x 55 kg
poprzednio 5 x 52 kg


Podciąganie na drążku (podchwyt)- 5 x 9,5 kg
poprzednio 5 x 9 kg


Wyciskanie francuskie sztangielki w siadzie (oburącz) 5 x 38 kg
poprzednio5 x 36 kg




Ojj dzisiaj juz ciezko...

Wyciskanie na styk, moze troche zapasu było ale niewiele.

Przysiady dały mi popalic mam nadzieje ze to po wczorajszym tak ciezko szło bo na ost. treningu moze byc ciezko

Wspiec nie robiłem bo łydki to czuje teraz nawet, a pozatym odcisk mi sie zrobił na palcu i nawet bym sie nie wspiął z bólu


MC to chyba jedyne cwiczenie w którym zapasu duuuzo

Żołnierskie tez nie poszły lekko ale dało rade i z maxem tez powinno isc...



PZDR.


Zmieniony przez - Lager90 w dniu 2009-04-22 21:58:41

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 44524
6 Trening 5-tek HST

5-tki (3 serie):

Wyciskanie sztangi skos 5 x 70 kg
poprzednio 5 x 66,5 kg


Przenosy 5 x 45 kg + sztangielka (2 serie)

poprzednio 5 x 42,5 kg


Przysiady 5 x 98 kg (1 seria)

poprzednio 5 x 93 kg



MC 5 x 109 kg
poprzednio 5 x 102,5 kg


Wyciskanie żołnierskie 5 x 58 kg
poprzednio 5 x 55 kg


Podciąganie na drążku (podchwyt)- 5 x 10 kg
poprzednio 5 x 9,5 kg


Wyciskanie francuskie sztangielki w siadzie (oburącz) 5 x 40 kg

poprzednio5x 38 kg



Ogólnie ok prócz military press
Ostatnie dwa powtórzenia bez podrzutu by nie przeszły. Chyba bede musieć odjąc 1-2 kg. w maksach.


Podciąganie i MC najlzej poszły i w tym chyba dorzuce cos, ale to sie zobaczy od poniedziałku


PZDR.

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 44524
WYPISKA Z DNIA 27 KWIETNIA 2009



1 Trening 5-tek HST (Z MAKSYMALNYM CIEZAREM DLA 5-TEK)

5-tki (3 serie):

Wyciskanie sztangi skos 5 x 70 kg
poprzednio 5 x 70 kg


Przenosy 5 x 45 kg + sztangielka (2 serie)
poprzednio 5 x 45 kg


Przysiady 5 x 98 kg
poprzednio 5 x 98 kg



MC 5 x 109 kg ( 1 seria)

poprzednio 5 x 109 kg


Wyciskanie żołnierskie 5 x 56 kg

poprzednio 5 x 58 kg


Podciąganie na drążku (podchwyt)- 5 x 10 kg
poprzednio 5 x 10 kg


Wyciskanie francuskie sztangielki w siadzie (oburącz) 5 x 40 kg

poprzednio 5x 40 kg

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Daj to kozackie foto <faja>
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 44524
2 Trening 5-tek HST (Z MAKSYMALNYM CIEZAREM DLA 5-TEK)


5-tki (3 serie):

Wyciskanie sztangi skos 5 x 70 kg
poprzednio 5 x 70 kg


Przenosy 5 x 45 kg + sztangielka (2 serie)

poprzednio 5 x 45 kg


Przysiady 5 x 98 kg ( 1 seria)
poprzednio 5 x 98 kg



MC 5 x 109 kg
poprzednio 5 x 109 kg


Wyciskanie żołnierskie 5 x 56 kg

poprzednio 5 x 58 kg


Podciąganie na drążku (podchwyt)- 5 x 10 kg

poprzednio 5 x 10 kg


Wyciskanie francuskie sztangielki w siadzie (oburącz) 5 x 40 kg
poprzednio 5x 40 kg


Teraz czuc ze siła fajnie idzie. Zapas w kazdym cwiczeniu coraz wiekszy z treningu na trening


PZDR.

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 44524





w sumie chciałem tu wrzucic tylko jakos mi z głowy wypadło

Zmieniony przez - Lager90 w dniu 2009-04-29 22:42:20

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33482
no fajnie tricek wyszedł, tylko troche chudo

ale działasz i jest dobrze.

pozdro.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
jak ci sie cwiczy tym HST?? no tricek ladnie wyszedl
tylko koorwa jedz wiecej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 44524
HST to imo kozacki system. Bardzo jestem z niego zadowolony bo rezultaty fajne. Gdybym jeszcze diete miał to byłaby juz rewelacja...

Teraz jednak za 3 tyg. przechodze na splita bo jakby nie było to tej pompy brakuje przy hst


koles
uwierz ze jakby to zalezało ode mnie to jadłbym duzo wiecej ale tymczasowo jestem uzalezniony od rodziców i nie chce ich za bardzo obciązac...


Teraz to dodatkowo zaczałem w pilke grac i na meczach tez spalają sie potworne ilosci kcal
mam nadzieje ze po tym 2 miesiecznym splicie juz wszystko bedzie ok i miske bede mógł trzymac

Zmieniony przez - Lager90 w dniu 2009-04-30 08:56:52

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10851
No Lager widze nie proznujesz :D
Tak trzymaj, tric ładnie wyszedł

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening i suple

Następny temat

plan fbw ocena

electro
Polecane artykuły