SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Revan2005/DZIENNIK - OldSchool w piwnicy, Pp 99kg x5 str.72

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8043
nie, moj brat to studiuje, wiec cos niecos wiem

foty dobre

nie ma to jak dobry zgon

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 136 Napisanych postów 6265 Wiek 43 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 34223
Z wyborem studiów to jest tak, te sa dobre po których jest praca. Najlepiej dobra praca :)

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1748 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41375
Tak, ale z tego co się orientuję to pewna praca jest tylko po: polibudzie, medycynie, farmacji i prawie. Większość innych kierunków to niewiadoma, bądź praca za pieniądze jakie można zarobić i bez studiów.

EDIT: Dziś znów nie robiłem aerobów, nie było czasu.

Zmieniony przez - revan2005 w dniu 2009-02-04 20:19:32
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 136 Napisanych postów 6265 Wiek 43 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 34223
Po polibudzie to tez pewnie zalezy po jakim kierunku bo tam ich jak psów.
Ja tam pracuje w szkole i nie narzekam:):)

ps dlugo zapuszczales wlosy zeby miec takie jak na fotach po prawej.

Zmieniony przez - krawat w dniu 2009-02-04 20:40:30

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1748 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41375
Po prawej z zestawienia pleców czyli stare foto? To nie wiem, nie pamiętam, ale już jakiś czas nic nie robię z włosami, nie ścinam nie golę, nie przycinam, niech sobie rosną.

Co do roboty, to do szkoły nie miałbym nerwów. A co do polibudy to wiadomo, że zależy, ale jest tam dużo kierunków po których jest pewna i dobrze płatna praca m.in w budownictwie i elektronice.

Zmieniony przez - revan2005 w dniu 2009-02-04 20:46:34
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 136 Napisanych postów 6265 Wiek 43 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 34223
No te starsze foto. Ja juz sie nosze z zamiarem zapuszczenia wlosow kilka lat :]
Ale zawsze po miesiacu znowu obcinam sie na krotko :)

Tak mniej wiecej jaka tam miales dlugosc na gorze i jaka po bokach i z tylu

Praca w szkole nie jest taka zła, zalezy gdzie sie trafi. Pieniadze nie sa za wielkie. Ale wystarcza:)
I jest duzo innych plusow - ferie, wakacje, średnio 4 godziny pracy dziennie itd.

Zmieniony przez - krawat w dniu 2009-02-05 14:49:49

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1748 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41375
Długość chyba była wszędzie taka sama, z boków i z tyłu minimalnie krócej bo rosły od czasu golenia maszynką na krótko.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 136 Napisanych postów 6265 Wiek 43 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 34223
Czyli jaka hehe.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1748 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41375
krawat: Nie wiem, nie mierzę włosów, biceps czy pas tak ale włosów nie

CZWARTEK:
10A (50,60,70)
Rwanie:
32,5kg x5x5
1.
Wyciskanie leżąc (przytrzymanie), na zmianę z wiosłowaniem od ławki na tym samym ciężarze:

40kg x10
50kg x10
60kg x10
70kg x10
80kg x10
90kg x10 -(poprzednio 85kg x9)
2.
Dociskanie od deski 10,5cm (bez przytrzymania):

100kg x10 -(poprzednio 95kg x10)
3.
Push press, na zmianę z podciąganiem na drążku, dość szeroko, nachwytem, pełne:

30kg x10
Podciąganie x10
35kg x10
Podciąganie x10
40kg x10
Podciąganie x10
45kg x10
Podciąganie x10
50kg x10
Podciąganie x10 -(poprzednio: 10,10,10,8)
55kg x10
60kg x10
65kg x10 -(poprzednio 62,5kg x7)
4.
Seria składana (uginanie ramion ze sztangą siedząc, zarzuty, francuz, wyciskanie szeroko z nogami w górze):

30kg x10
35kg x10
40kg x10
45kg x10 -(poprzednio 42,5kg x10)
40kg x10
5.
Rozciąganie: przekładanie rurki za plecy w siadzie rwaniowym:

5x10powt.

KOMENTARZ:
Rwanie: Pierwsze powt w pierwszej serii nieudane, 1 seria ciężko, kolejne lekko.
1. W ostatniej zapas 1 powt.
2. Z zapasem, po docisku nie robiłem wiosła jak poprzednio.
3. Push press zapas 1-2 powt. Podciąganie podobnie, ale ostatnie powt. mocno zarzucane.
4. -
5. -

DIETA:
Jest.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 136 Napisanych postów 6265 Wiek 43 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 34223
No wiadomo, chodzilo mi mniej wiecej hehe.
Dobra nie wnikam co tam jeszcze mierzysz hehehe .

ps chyba nie chodzi o ta akcje ze przed matura sie wlosow nie strzyże

Zmieniony przez - krawat w dniu 2009-02-05 22:38:01

>>> Maszeruj albo giń <<<

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosba o rade.

Następny temat

trening 5 x 5 plan do sprawdzenia, kilka pytań

electro
Polecane artykuły