SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Revan2005/DZIENNIK - OldSchool w piwnicy, Pp 99kg x5 str.72

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 70322

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Lepiej to nie - teraz jest większy i silniejszy.
Trochę obciąc węgle i dorzucić jakieś aero po trneingu i bedzie gitara.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Ja bym juz masy dalej nie robil

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
sporo jesteś szerszy, klata też dużo większa, ale kompletnie zanikły 'szczegóły'. Spójrz na ramiona po prawej, a teraz po lewej stronie - wiesz o co chodzi .

W koszulce musi to wyglądać już potężnie

jak obwody?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1748 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41375
Adzik: dokładnie taki mam plan, mam już w głowie zarys diety low carb.

kravat: To jest ten moment w którym trzeba spojrzeć z dystansem, poświęciłem te wakacje, żeby zrobić formę na przyszłe, długotermionowy plan brał to pod uwagę i będę się go trzymał do końca, efekt ujrzymy w lipcu 2010.

Zbyleq: obwody i podsumowanie masz na poprzedniej stronie.

Zmieniony przez - revan2005 w dniu 2009-08-27 15:32:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Pisales ze do przyszlych wakacji planujesz dalsza mase.
Ja bym to przemyslał bo przy naszym wzroscie to 85 kg to juz duzo . Przynajmniej ja tak uwazam.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1748 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41375
krawat:
Sylwetki które mi się podobaja to np. Wanderlei Silva, Kevin Randleman, Vitor Belfort, a z kulturystów: Frank Zane, Franco Columbu i do czegoś takiego nieudolnie (i trochę inaczej bo na czysto) dążę. Wszyscy mają zbliżony wzrost do nas i ok.93kg przy niskim bf. Więc na masie, mając tyle fatu co teraz powinienem ważyć w granicach 100-110kg i taki mam cel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1748 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41375
Jakby się chciało komuś zmienić temat: dopisać "podsumowanie s74"

Zmieniony przez - revan2005 w dniu 2009-08-27 17:02:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Zbliżony wzrost ale chyba jednak są ciut wyżsi.
No i trzeba dodac ze oni cwicza po 3-4 godziny, oczywiscie na koksie.
Ja juz wyrosłem z wiary ze cos takiego mozna osiagnac na czysto

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1748 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41375
Krawat:
Zane 175cm, Columbu <170cm. Oni to jakieś tam ideały, bez koksu nieosiągalne racja, ja po prostu pracuję na to, żeby się do tego ideału jak najbardziej zbliżyć Robię tyle na ile mnie stać. Wiem natomiast, że jest jeszcze duży zapas możliwości, bo nie robię wszystkiego idealnie (trening, dieta) i wiele można jeszcze poprawić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
reven - akurat nie mowilem o columbo tylko o tych zawodnikach mma.

Zgadza sie ze zawsze mozna cos poprawiac, tylko uwiez mi ze jak sie zacznie praca, rodzina to coraz z tym gorzej .
Pojawiaja sie inne priorytety itd.

I jak sie nie ma zadnego zarobku z tych miesni to czlowiek nie przyklada do tego az tak wielkiej wagi :)

>>> Maszeruj albo giń <<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosba o rade.

Następny temat

trening 5 x 5 plan do sprawdzenia, kilka pytań

WHEY premium