SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Revan2005/DZIENNIK - OldSchool w piwnicy, Pp 99kg x5 str.72

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 70639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
grochem o sciane

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1748 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41375
No to ja poproszę w takim razie o podstawy teoretyczne. To co dotąd, wyczytałem m.in na tym forum to że np. można robić max 0,5 kg mięśnia miesięcznie. I czystą masę zdobywa się z mozołem i powoli. Jeżeli to nieprawda to się bardzo ucieszę, albo źle Cię rozumiem.
W moim przypadku głód nie jest dobrym wyznacznikiem ilości jedzenia (bo mogę nie jeść pół dnia i nie być głodny), więc jak mam ustalić zapotrzebowanie na kcal? Teraz jest: waga x24 x1.3 plus około 700kcal. Jeść ile się da też chyba nie wypali bo od kiedy stosuję "cudowne" mixy płatków mogę zmieścić baaardzo dużo kcal.

Zmieniony przez - revan2005 w dniu 2008-12-04 16:45:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
podstawy teoretyczne dalem wczesniej

po redukcji miales tez mniej wody w ciele

na tym planie niemal kazdy doswiadczyl kosmicznej predkosci robienia masy

tyle teorii

nie sugeruj sie jakimis 0,5kg na miesiac, widzialem 10xtyle na tydzien a nie na miesiac raczej bez przyrostu tluszczu, ale to wyjatek i tylko na poczatku - wlasnie po redukcji

tyle praktyki


a notabene
ludzie na prohormonach robia jakies 5kg na miesiac

wiec co sie dziwwisz ze wchodzac z trenngu silowego na redukcji na trening maso-silo-objetosciowy tuz po redukcji robisz szybkie postepy?


bedziesz sie mogl nastawiac na te 0,5kg na miesiac w pozniejszej fazie

pisalem juz od poczatku o tym ze na starcie przyrosty beda kosmos i spozycie musi byc tez kosmiczne
bylo to wtedy kiedy pytales o kalorycznosc diety

troche z***ales jak widac bo nadalsie czaisz z zarciem

martwi mnie tez ze bardziej sie boisz o sadlo niz o miesnie

wyrzuc wage na smietnik, dobrze Ci to zrobi

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1748 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41375
Wagi nie muszę wyrzucać, bo każdy kg mnie cieszy. Tylko mam obawy, czy aby powinien cieszyć. Twoja odpowiedź mnie satysfakcjonuje, więc dołożę jeszcze trochę płatków i oliwy i zobaczymy co z tego będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1748 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41375
CZWARTEK:
15-stki, progresja typu (55,65,75)
1.
Wyciskanie leżąc (UWAGA, zmiana: od dziś z przytrzymaniem na klatce):

45kg x15
55kg x15
65kg x15
75kg x8 -(poprzednio 80kg x14)
2.
Dociskanie od 12 cm deski:

85kg x10 -(poprzednio 90kg x15 w krótszym zakresie i bez przytrzymania)
3.
Push press, na zmianę z częściowym podciąganiem na drążku:

32,5kg x15
Podciąganie x15
37,5kg x15
Podciąganie x15
42,5kg x15
Podciąganie x15
47,5kg x15
52,5kg x11 -(poprzednio 55kg x14)
4.
Superseria (biceps, zarzuty, francuz, wyciskanie):

30kg x15
32,5kg x15
35kg x15 -(poprzednio 35kg x15)

KOMENTARZ:
1.Robione dynamicznie. W ostatniej serii zapas ok.3 powtórzeń.
2.Też z przytrzymaniem, zapas 1 powt.
3.Podciąganie ładnie, od lekko zgiętych rąk do czoła, w ostatniej serii zapas ~2powt. Push press, Barki mocno piekły i odpuściłem po 11 ruchach.
4.Lajcik, nie zaglądałem na poprzedni trening i nie dołożyłem ciężaru niestety

DIETA:
Normalnie plus trochę ziemniaków i pizzówka na ciepło w szkole (taki szit rozmiarów bułki słodkiej tylko na słono)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1451 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31117
revan nie hamuj sobie postępów ograniczając żarcie!!!

i tak tłusty nie jesteś, a nawet tłuszczu masz dość mało, więc się nie bój!!!!

masa nie jest zła

i przestań liczyć te głupie kalorie, bo jak przeczytałem że żeś ograniczył oliwe w posiłku tylko dlatego że zamiast kurczaka zapodałeś wieprzowine to mi normlanie podeszło pod jakąś obsesje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pizzówka na ciepło w szkole (taki szit rozmiarów bułki słodkiej tylko na słono)

U nas też takie coś dają, ale nigdy tego nie jadłem

Jarot ma racje, nie ograniczaj jedzenia, masz mało tłuszczu, nie jeden by chciał tyle mieć

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
trening bez bledow

ale na przyszlosc tak dobieraj ciezar zeby ponizej 12 powt nie zejsc na 15tkach
oczywiscie tym razem zmiana metody powtorzen zaskoczyła cie i nie bedzie to negatywnie dzialac na nerwy ale ostrozniej na przyszosc decyduj czy robic nastepna serie

pozdr

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 632 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15595
revan2005, skoro masz trening rozpisany przez Wodyn'a, wg systemu Wodyn'a więc regeneracja, dieta, etc. też powinna być wg zaleceń Wodyn'a. żeby całość "działała"

lifting weights, killing bears and eating whole eggs...

Blog: Lifting gets me High
http://www.sfd.pl/-t450694.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1748 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41375
Sniv - Dlatego ciągle zawracam d*pę WODYNOWI również nt. inne niż trening

WODYN - Dzięki za cierpliwość. Odnośnie treningu: na 65kg było lekko, a na 75 było już ciężko, więc nie miałem możliwości tego wypośrodkować. Ale za to zostawiłem spory zapas w ostatniej serii.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosba o rade.

Następny temat

trening 5 x 5 plan do sprawdzenia, kilka pytań

WHEY premium