SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Tittii / na początek! -6cm z ud

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 33148

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 902
ja też ;)
Hej
Mam pytania co do następujących ćwiczeń,rozumiem o co idzie w całym założeniu-to co napisałaś Obliques na samym dole-ale jak one wyglądają dokładnie,trudno mi sobie wyobrazić .. pewnie je znam ale pod innymi nazwami..
A i jakie obciążenie mam użyć?
Te rozumiem jak widać mniej więcej,a reszty w ogóle..:( Proszę o ich zilustrowanie.
Dzien 1.
2a. przenoszenie sztangielki dokąd;)?
2b. dip (z nogami podpartymi) –to tzw. Pompka damska?
3a. sciagnie drazka gornego do klatki –na maszynie może być?
4b. wyciskanie suwnicy na lydki (ok 25 powtorzen)to jest ta maszyna ,na której się siedzi,i same łydkie pracują?
Dzien 2.
1a. wyciskanie sztangi stojac-w którą stronę?
2a. uginanie na biceps-to rozumiem
3b. prostowanie reki w opadzie tulowia tzn. uginam lekko kolana,stoję lekko z rozchylonym nogami, mam wyprostowany kręgosłup,ręce zwisaja wzdłuż ciała i się pochylam w dół w pionie,tak?

Dzien 3.
1a. przysiad klasyczny z wolna sztanga-mniej więcej rozumiem..
1b. ugianie nog lezac –jak?
2a. prostowanie nog siedząc-to ćwiczonko na brzuszek?

3a. wyciskanie nog na maszynie –w górę siedząc? Na przednią część uda?
3b. wypady (przysiady wykroczne) –rozumiem,ze bez obciążenia..

wytrwałość= sukces.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 902
Patka,
hmm.. najlepiej tak koło 100,maks.150zł,i jeszcze żeby mi na długo dość posłużyło i w miarę naturalne było:-]
Czy ktoś skomentuje moją dietkę ?

wytrwałość= sukces.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 902
chodzę na siłkę według planu. jutro chcę już wcielić plan Obliques w życie.
A i jem teraz obojętnie czy mam trening czy nie, ok 1600 kcal.
a i ostatnio -mam bardzo niskie ciśnienie i sporo nauki, piję kawkę z ok 50ml mleka 0,5 % tak z 2-3 dziennie.

wytrwałość= sukces.

...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
Obciazenie jest takie bys zadana ilosc powtorzen wykonala z trudnoscia, ostatnia seria do upadku miesniowego. Ile to bedzie dokladnie dowiesz sie po pierwszy treningu jak zaczniesz robic cwiczenia
Dzien 1.
2a. przenoszenie sztangielki dokąd;)?
http://www.kulturystyka.pl/atlas/klatka.asp#10
2b. dip (z nogami podpartymi) -to tzw. Pompka damska?
http://www.kulturystyka.pl/atlas/klatka.asp#11  jak nie mozesz to moze masz na silowni taka maszyne imitujaca ten ruch, albo rob normalne pompki i dopiero przy mniejszej ilosci powtorzen sprobuj dip, podstaw sobie pod nogi podwyzszenie na ktorym je oprzesz bedzie lzej
3a. sciagnie drazka gornego do klatki -na maszynie może być?
wykonuj na wyciagu, maszyna narzuca tobie nienaturalny ruch nie mozesz prowadzic rak zgodnie ze swoja budowa ciala
4b. wyciskanie suwnicy na lydki (ok 25 powtorzen)to jest ta maszyna ,na której się siedzi,i same łydkie pracują?
moze byc
Dzien 2.
1a. wyciskanie sztangi stojac-w którą stronę?
stojac zawsze wyciskasz do gory , to jest cwiczenia na barki
2a. uginanie na biceps-to rozumiem
3b. prostowanie reki w opadzie tulowia tzn. uginam lekko kolana,stoję lekko z rozchylonym nogami, mam wyprostowany kręgosłup,ręce zwisaja wzdłuż ciała i się pochylam w dół w pionie,tak?
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ramiona.asp#t6
Dzien 3.
1a. przysiad klasyczny z wolna sztanga-mniej więcej rozumiem..
http://www.kulturystyka.pl/atlas/nogi.asp#1 rysunek 1.
1b. ugianie nog lezac -jak?
http://www.kulturystyka.pl/atlas/nogi.asp#8
2a. prostowanie nog siedząc-to ćwiczonko na brzuszek?
http://www.kulturystyka.pl/atlas/nogi.asp#6
3a. wyciskanie nog na maszynie -w górę siedząc? Na przednią część uda?
http://www.kulturystyka.pl/atlas/nogi.asp#7
3b. wypady (przysiady wykroczne) -rozumiem,ze bez obciążenia..

http://www.kulturystyka.pl/atlas/nogi.asp#9  z obciazeniem, najlatwiej sztangieli w spuszczonych rekach


Obojetnie czy chodzisz czy nie jedz 1600kcal, z dwa tygdodnie obetnij 300kcal, ale na dwa tygodnie, i znow wroc do 1600kcal. Wszystko jasne?

Zmieniony przez - obliques w dniu 2008-12-18 22:16:36
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 902
dzięki:)teraz rozumiem to co napisałaś, ale reszty stale nie..:(

wytrwałość= sukces.

...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
reszty? Tzn. ilosci powtorzen, serii i czasu odpoczynku miedzy seriami?
Tydzien1,2 cwiczenia po 12-15 powtorzen w 3 seriach z 90sek przerwa, cwiczenia a i b robisz obwodowo, znaczy a, przerwa, b, przerwa a przerwa, b przerwa... i przechodzisz do nastepnej pary po zakonczeniu zadanej ilosci serii
chyba jasne?
Tydzien 3,4 cwiczenia a, b wykonujesz w superseriach, czyli bez przerwy miedzy cwiczeniami, ale nadal konczysz dopiero jak skonczysz zadana ilosc seriii
wszytskie cwiczenia 10-12 powtorzen w 4 seriach z 60sek przerwa miedzy superseria
cwiczenia a, cwiczenie b,przerwa, cwiczeniea, cwiczenie b, przerwa.... nastepna para tak samo..
Tydzien 5,6
laczysz 4 kolejne cwiczenia w planie w gigantserie robisz po 8-10 powtorzen w 4 seriach z 60sek przerwa miedzy gigantseria
cwiczenie1a, cwiczenie1b, cwiczenie2a, cwiczenie2b, przerwa, cwiczenie1a, cwiczenie1b, cwiczenie2a, cwiczenie2b, przerwa, .... itd, dalej nastepna czworka tak samo

Zmieniony przez - obliques w dniu 2008-12-18 22:48:35
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 902
Rozumiem wszystko to co napisałaś(a odpoczatku ta rozpiskę o superseriach,itd ,ale oprócz tego nie czaję;)

1a. wioslowanie sztangielka
1b. wyciskanie sztangi skos -za glowe?
3b. rozpietki na skosne
4a. wznosy sztangielke bokiem w pochyleniu – rece w bok i od ud w gore na szerokość?
4b. wyciskanie suwnicy na lydki (ok 25 powtorzen)
Dzien 2.
1b. wznosy bokiem –nog?
2b.francuskie sztangielkami do czola lezac
3a.mlotki
4a. uginanie ramienia na modlitewniku, lub kolanie

Dzien 3.


2b. Martwy ciag na prostych nogach

4a. wznosy na jednej nodze (max) –na rekach?
4b. wznosy na dwoch nogach (ok 20-25 powtorzen)-na rekach?
Z góry thx!

wytrwałość= sukces.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19996
130 zł na sma spalacz??
bo za taka kwote to raczej bialka i spalacza nie trafisz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 902
białko już mam i to sporo. chodzi mi też o to, by miec takie suplement , który po przestaniu jego brania(po ukończeniu procesu redukcji), a w czasie utrzymywania wagi nie był mi już potrzebny. jest coś takiego w ogóle?

wytrwałość= sukces.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19996
suple tylko mogą lekko wspomóc.

utrzymac efekt pozwoli dieta

Proponuje Ci tse z olimpu lub l-karnityne jakąś.

narazie nic więcej Ci się nie przyda

A to będzie dośc ekonomiczne i przy odpowiednich pozostałych elementach*

*dieta, trening

będą efekty
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan do oceny

Następny temat

oceńcie

electro
Polecane artykuły