SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tittii / na początek! -6cm z ud

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29251

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 902
mowisz za bardzo ogolnikowo.
czyli to co pisalas wczesniej i teraz mam rozumiec,że calego aeorobu ma byc 15-20 min tak

wytrwałość= sukces.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
bo co innego anaeroby jakimi jest trening silowy i HIIT, a co innego aeroby.
HIIT to 15-20min dolozenie do tego aerobow jest owszem praktykowane, ale IMO zupelnie niepotrzebne.
tak w ogole starczalo by 3x silowe + 2x HIIT by odpowiednio podniesc metabolizm i po to to robisz. Spalanie w czasie treningu nie jest wielkie ale potreningowe starcza za wszzystko.
Jak zrobisz 8x30/30 to zmniejsz czas odpoczynku i rob 15/30 i znow zwiekszaj ilosc interwalow co drugi trening.
Teraz swieta itd, ale zobaczmy co sie dzieje. czy zauwazasz jakies zmiany?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 902
0,5 cm mniej z ud -a to parę dni temu mierzyłam. i ogólnie czuję większy luz w spodniach- które były obcisłe.
plus ocena mej siostry subiektywna- widziała mnie wcześniej,zanim przytyłam po -diecie , w ktorej trener kazal mi jesc 1850kcal. Widzi mnie po tym dlugim czasie i mowi,ze jeszcze bardziej schudłam.ale to subiektywna tylko ocena..

Bede oczywiscie informowac na biezaco o zmianach..

Zmieniony przez - Tittii w dniu 2008-12-27 22:30:41

wytrwałość= sukces.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no to git, nic wiecej nie dodawaj i lec tak jak jest. Wolno intensyfikujesz silowy i dokladasz intensywnosc inetrwalow. Starcza wolno ale efektywnie, zwlaszcza przy twojej niskiej juz wadze ja tak w 3 miesiece 3%BF stracilam, spadlam 1kg, w ciagu pol roku odzyskalam 1kg w miesniach i stracilam nastepne 1%BF
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 902
ja bym chciała tak najpóźniej do końca lutego mieć te 92,(nawet 93 może być w biodrach)Bardzo mi na tym czasie zależy !! i oczywiście później cały czas ćwicząc- kupiłam sobie karnet na siłkę na cały rok.
Więc mogę robić więcejpowiedz tylko co.





Zmieniony przez - Tittii w dniu 2008-12-27 22:51:31

wytrwałość= sukces.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
dlaczego tak malo przy twoim wzroscie takie biodra to maja laski o plaskim tylku
Nie wiesz jak bedzie ci tluszcz schodzil, tempo spalania tluszczu mamy ograniczone, czym jestesmy chudsze tym mniej jestesmy w stanie spalic, nie przyspieszysz tego ponad fizyczne mozliwosci.
Nawet jak bys zrobila sobie Kopenhaska to nie wiesz jak wyladujesz na koniec. taki maly obwod bioder moze nie byc osiagalny dla ciebie w zdrowy sposob. Nalezysz do kobiet majacych w biodrach zapas tluszczu na podstawowe funkcje hormonalne, sadze ze przedzej dorobisz sie kraty na brzuchu niz tak malych bioder.
do konca lutego masz jeszcze czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 902
bo dzięki temu spełni się moje marzenie !!! po prostu muszę mieć takie wymiary by to się udało,
a co to ? powiem jak osiągnę cel mych ćwiczeń- biodra
mogę robić nawet niezdrowo,ale przez jakiś czas, mały uszczerbek na zdrowiu zniosę ,po trupach do celu .
Serio jak ktoś ma jakieś sugestie , propozycje, dawać !! luty is my deadline!


Zmieniony przez - Tittii w dniu 2008-12-27 23:28:42

wytrwałość= sukces.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 902
Brzuszki oczywiście robione co 2gi dzień.

wytrwałość= sukces.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 902
z dzisiejszych wymiarów wynika,że mam 98,5cm w udach. czyli 1cm w dół.. :)
Jeszcze "tylko" ;) 6cm!



Zmieniony przez - Tittii w dniu 2008-12-29 11:52:25

wytrwałość= sukces.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Kiedy schodzisz do 1300kcal?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan do oceny

Następny temat

oceńcie

WHEY premium