SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tittii / na początek! -6cm z ud

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 902
Uchy i BdWielki - dzięki.
powiem Wam coś :)- tak ostatnio regularnie i zażarcie ćwiczę, że ostatnio jeden z trenerów zapytał mnie kiedy.. debiut?
to się usmiałam, i mu na to,że raczej debiut w życiu.. a nie na zawodach ;)

Zmieniony przez - Tittii w dniu 2009-01-30 14:42:35

wytrwałość= sukces.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 902
hej!
zmierzyłam się dziś..
i mam 99cm w udach ..;(
przyznam ,że w pt byłam na imprezie i wypiłam o 1,5 pełnego kieliszka więcej niż zamierzałam- grzańca, ale czyżby to miało takie znaczenie-jak do 4.nad ranem byłam na nogach i tańczyłam?

wczoraj też byłam na imprezie i przekroczyłam o około 100-150kcal niż ustalone dziennie zapotrzebowanie,ale też byłam do 3.na nogach-co prawda bez tańców..

wytrwałość= sukces.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 902
a w obwodzie uda mam 60.. !! załamka..
idę na ćwiczenia..
Zmieniony przez - Tittii w dniu 2009-02-02 14:04:04

Zmieniony przez - Tittii w dniu 2009-02-02 14:07:14

wytrwałość= sukces.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
spuchlas od tego stania na nogach, no i tak przy okazjii odchudzanie i alkohol nie ida w parze , na redukcje tluszczu tez trzeba miec sile

Zmieniony przez - obliques w dniu 2009-02-02 21:36:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 902
to ile mogę maks wypić czerwonego winka w ciągu tygodnia by nic się nie stało?
a przy tym mieć 1-2 cheatmeal'e.

wytrwałość= sukces.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ogranicz sie do jednego cheatmeala , wiesz z tym alkoholem, jak sobie strzelisz raz w tygodniu lampke wina to sie nic nie powinno dziac. Nie wiem ile wina lubisz, ja pije czesciej, ale moje lamki to ok 100ml
Mimo wszytsko chodzi o to by nie za czesto.

Titti poniewaz zostalo ci malo czasu, jezli chcesz przycisnac to mozesz probowac ograniczac sobie weglowodany dajac sobie raz normalna ilosc na nastepny dzien ok 100g i na nastepny ok 50g i znow powrot do normalnej ilosci. Tak sobie cyklicznie zmieniac. Mozesz jeszcze sobie obciac kalorii( nie nizej 1300), tylko od razu mowie, ze efekt tych zbiegow bedzie czasowy. Od razu przemysl sobie postepowanie jak juz osiagniesz to co chccesz bo bedziesz musiala odzyskac stracone miesnie i dokrecic spowolniony metabolizm. Niestety tego nie unikniesz, bo i tak jestes juz na malej ilosci kalorii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 902
---wina lubię SPORO .. :)
węglowodany -ok 100g i na nastepny ok 50g i znow powrot do normalnej ilosci--- jak mam je obliczać- biorę pod uwagę też warzywa?
Mozesz jeszcze sobie obciac kalorii( nie nizej 1300), tylko od razu mowie, ze efekt tych zbiegow bedzie czasowy.-- Chciałabym na stałe mieć te wymiary..
Od razu przemysl sobie postepowanie jak juz osiagniesz to co chccesz bo bedziesz musiala odzyskac stracone miesnie i dokrecic spowolniony metabolizm.--- I wtedy z powrotem przytyję-tak?



rozmawiałyśmy wcześniej o kopenhadzkiej- ćwicząc siłowo i jedząc według tej diety przez najbliższy 1 miesiąc- osiągnę to co zamierzam-92-93cm?
rozważam by zrobić tak przez 1 miesiąc i pózniej powoli podwyższać wartość energetyczną posiłków-może przez dodanie więcej oleju z oliwek, plus więcej aerobów- i tak robiąc,chciałabym utrzymać uzyskane wcześniej efekty-tylko czy tak będzie-w ten sposób uzyskam cel->redukcja plus jej utrzymanie?

Zmieniony przez - Tittii w dniu 2009-02-03 15:40:28

a i ostatnio kupiłam białko z bcaa.

Zmieniony przez - Tittii w dniu 2009-02-03 15:41:57

wytrwałość= sukces.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 902
zauważyłam,że niektóre osoby piją białko po treningu-ok.20-40 min. po. ja od razu je wypijam po trenie ,jak przychodzę do szatni. też jest ok?

wytrwałość= sukces.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Titti wiesz przeciez, ze spowolnienie metabolizmy po diecie glodowej jest duzo bardziej złożone, wiec powolne podnoszenie kalorii jest tylko półśrodkiem i nie daje nic w dłuższym okresie.
Ja nie mowie ze na pewno waga wróci, tego nigdy sie nie wie, bo sa przypadki ze po "glodowce" kobiety chudną i juz takie zostaja, ale to jest rzadko wiec ciężko polegac na takim czymś
Wymyslilas sobie jakis cel z dead point moj poglad znasz nawet nie wiesz czy "glodujac" uzyskasz to co chcesz, tez to moze wygladac, ze po prostu zebra bedziesz miala na wierzchu i niewiele nadto POki nie sprawdzisz na sobie poty sie nie dowiesz i NIKT nie bedzie ci w stanie gwarantowac efektu.

Oczywiscie masz do wyboru nie tylko kopenhaska, rowniez Velocity diet, ale prawda jest taka, ze to sa wszytsko diety dla tych co chca zrobic fotki, a pozniej moga tyc, a nie dla tych co chca zmienic na stle sylwetke

A widzials Czarna Mara? teraz odchudza sie na znacznej ilosci kalorii w/g eksperymentu z treningu dla zaawansowanych, Pisze ze kiedys chciala schudnac tylko pare kilogramow i sie zaczelo glodowki itd..a jak skonczylo masz na zdjeciach
https://www.sfd.pl/EKSPERYMENT_4:OSTATECZNE_POŚWIĘCENIE_-_post_before&after-t466696.html
Szczesciem tez wiekszosc tak nie ma, po prostu wiekszosc wraca do punktu wyjscia, plus minus, ale jak sobie pogadasz z grubszymi dziewczynami to sie dowiesz ze maja niejedna glodowke za soba

PS posilek potreningowy najlepiej do ok 30-40min po treningu bo wtedy masz najwieksza wrazliwosc insulinowa miesni i dzieki temu posilkowi ja przedłużasz

Zmieniony przez - obliques w dniu 2009-02-03 21:58:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 902
Oki. Wszystko zrozumiane i zakodowane:)
Od czt jadę ze zmianami węgli -100g,itd.
i gdzie mogę znaleźć info o ilości węgli w jedzeniu?

co do kalorii szczerze przy tych 1600kcal po zmianie z 1300kcal, czuję ,że chcę zjeść czasami więcej, co Ty na to OBLI:)?
organizm chyba chce uzupełnić swe "braki centymetrowe "po diecie 1300kcal? czy warto w tym momencie zejść od razu do 1300kcal czy poczekać jeszcze do końca tygodnia i zjechać do 1300kcal w pon?

btw. czuję,że mogę robić mniejsze przerwy między seriami - skrócić
je do 30 s czy zostawić na później te skracanie ;)?

Zmieniony przez - Tittii w dniu 2009-02-04 12:10:35

Zmieniony przez - Tittii w dniu 2009-02-04 12:14:51

wytrwałość= sukces.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan do oceny

Następny temat

oceńcie

WHEY premium