a tu POLICJA
ciekawe jaki mandacik zapłacił
najbardziej to się bałem ,że każe tym osobą co stoją wyjść byłem nawet gotów odstąpić komuś swoje miejsce i przejść te 20 km do domu
(serio!) Ale na szczęście jakoś dojechaliśmy. Jestem już w swoim mieście patrze na stację benzynową a tam stoi znów bus i znów policja, normalnie jakaś obława.
Wiadoma rzecz w klawiaturę nie po nawala się tak jak w automat
Zmieniony przez - PurePower w dniu 2008-10-21 22:58:10
Zmieniony przez - PurePower w dniu 2008-10-21 22:58:41
"Mądrości swych dla planów złych nie wlewaj w nich, nie wolno Ci.."

typowo dla laików,ale może powiedzą coś,czego jeszcze nie wiecie, no i zawsze fajnie podpatrzeć jakieś techniki
To chyba tylko w tv leci