SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przewracanki i macanki,a chwytaczom radość -Spampost działu Grappling cz3 ciag dalszy

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 149727

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Z opisu też niewiele wynika
A wracając do tematu
Labradora to z kolei klapkiem atakuje zawsze bo jak sie kładziemy spać to jemu zachciewa sie lizać coś przez pół nocy i tak mnie to wkurvia że spać nie moge więc atak następuje najbliższą możliwą rzecza czyli wtym przypadku zawsze klapkiem-i tu reakcja jest
Kiedyś zdarzało mi sie pomieszkiwać w akademiku więc ten system miałem juz przetrenowany na ludziach

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Ja nie oglądałem, ale brat mi mówił, że fajny.

Ide coś zjeść,bo sie w****iłem...
Kumpel z wawy się naćpał i pisze kurva głupoty na gadu
Macie prze***ane z dragami w warszawie
Jak to był jeszcze mój sąsiad,to to był normalny chłopaszek, a teraz ćpa browna ehh..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
Renek,mam rozumiec ze jak jakas fana typka chciała sie z Toba w akademiku przelizać to Ty ją klapkiem ?

Rafał, to nie odpisuj na te głupoty...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Gdzie sie umieją z tym uporać to niema problemu
U moich kumpli np na Bródnie mieli problem z tym scierwem na klatkach to jak jakiegoś złapali to ładowali go do piwnicy i robili mu szybki odwyk takim batem (taką długą anteną samochodową z metalu) i odrazu było po problemie!
Poza tym to jest problem tylko słabych ludzi a tacy jak chcą to niech sie zabijają-mi to zwisa....
Umnie na osiedlu to tępi sie takich ,kiedyś mieliśmy ze trzech ale szybko przeobraziło sie to właśnie w "KIEDYŚ"

Zmieniony przez - renegat44 w dniu 2008-09-21 03:28:47

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Mi jest go szkoda, bo znam go długo.
Chłopak ma talent do ciężarów, dobre geny, ale jak tak robi, to ja już nic nie poradze..

Ok, Panowie.. Nie bede walił smutów. Ide zjeść i spać.
Dobranoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
No ja też lece bo film sie zaczyna POZDRO

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
dzień dooobry
ej, czy u Was też jest taka paskudna pogoda? w Krakowie już któryś dzień z rzędu leje

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Siema

U mnie to samo W sumie i tak siędze w domu 90% czasu więc ja tego tak nie odczuwam..

ps. wpadłem sie na szybko pożegnać, bo zaraz chyba wyłapie bana.
Mój d****izm sięgnął zenitu i wpisałem się przypadkiem tam gdzie nie trzeba Sam skasowałem, ale już chyba wyrok zapadł..
https://www.sfd.pl/temat435909

ps 2. Dobra, upiekło mi się

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2008-09-21 12:13:35

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2008-09-21 12:27:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2202 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22170
Browniarze są tępieni a blokowiskach za to już na dworcu w Katowicach - raj *


* o ironio.

"Mądrości swych dla planów złych nie wlewaj w nich, nie wolno Ci.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
a skad wiesz ze Ci się upiekło?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wybrać?

Następny temat

Nie zastanawiaj sie nad tym co wybrac! Wpadnij do nas!

WHEY premium