SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przewracanki i macanki,a chwytaczom radość -Spampost działu Grappling cz3 ciag dalszy

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 149734

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Ja miałem w ten weekend pierwszy raz informatyke w nowej szkole-wszedłem popatrzyłem ,odpaliłem mojego tyranozaurusa i zrobiłem zadania przewidziane na 3h w 30 minut i generalnie to nie wiedziałem czy mam płakać czy sie śmiać

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Rene, skromniacha Ja bym się cieszył

Lady, ale o co chodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Ja nawet wiem jak wkleić linka na forum

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Nie skromniacha tylko jak ktoś ci daje tekst byś go sformatował w wordzie jakoś a potem potworzył pliki powstawiał tam ten tekst w różnych postaciach a potem pokopiował tam gdzieś to chyba to troche śmieszne
A najlepsze było to jak weszliśmy i kazdy miał włączony monitor tylko ja z kumplem nie i tak troche patrzyliśmy sie posobie i waliliśmy głupa bo ani on ani ja nie mogliśmy nigdzie znaleźć włącznika po czym stwierdziłem że jedyne miejsce w które nie zagladałem to góra tego monitora ,ale wydało mi sie to raczej niemożliwe no ale przejeżdzam palcem i.............włącznik był na górze monitora

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
o to, że jutro musze zaliczyć projekt z VBA i właśnie sie zastanwiam, o co może mnie pani zapytać...
ale to bardzo fajna kobitka, z ogromną wiedzą i przesympatyczna, więc mam nadzieje, że nie będzie za bardzo o szczegóły wypytywać

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
kurde,co Wy za monitory macie na tej uczelni...
W ogóle,zacząłeś już nowy rok?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
No 20 miałem pierwsze zajecia-a kompy to przecie mówiłem ze tyranozaurusy P III IBM na platformie jeszcze
To ja zrobię zdjęcie tego mojego wykładowcy z informatyki i wam wkleję razem ze zdjęciem żuli z pod sklepu i wariatów z psychiatryka-ciekawe czy poznacie który to dotego mojej ziomalce z grupy coś tam tłumaczył i potem mi powiedziała że tak od niego ***ało że głowa mała

Zmieniony przez - renegat44 w dniu 2008-09-24 00:03:24

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
...bo to jest geniusz umysłowy i on nie przywiązuje w ogóle wagi do rzeczy materialnych-.-


















..tak jak Rysiu eM..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
i wam wkleję razem ze zdjęciem żuli z pod sklepu i wariatów z psychiatryka-ciekawe czy poznacie który to

pewnie ten który będzie wygladał i jak psychol i jak żul,bo raczej psychole na żuli nie wyglądają i na odwrót

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
To sie jeszcze okaże

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wybrać?

Następny temat

Nie zastanawiaj sie nad tym co wybrac! Wpadnij do nas!

WHEY premium