SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przewracanki i macanki,a chwytaczom radość -Spampost działu Grappling cz3 ciag dalszy

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 149747

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Ja swój nowy aparat zostawiłem jak wracałem sfazowany w taksówce.Rano jak się zorientowałem zadzwoniłem do korporacji,ale z promilem nadzei,bo pan pewnie po mnie trochę ludzi już przewózł,a na uczciwość ludzi,to raczej mało można liczyć.Powiedziałem dyspozytorce co i jak,ta była uprzejma i zadzwoniła do taksiarza,który mnie wiózł,ten sprawdził w aucie,ale niestety śladu nie było...700 stów poszło się yebać...

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2008-09-14 20:21:13

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2202 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22170
eh..

"Mądrości swych dla planów złych nie wlewaj w nich, nie wolno Ci.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Nie ma co echać.Był aparat,nie ma,kupię sobie nowy i taki sam,jak na niego nazbieram.Szlachta się bawi,kosztów nie liczyLudzie mają większe problemy niż takie ******ły...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2202 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22170
Mi i tak byłoby żal

"Mądrości swych dla planów złych nie wlewaj w nich, nie wolno Ci.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Mi też żal,bo milionerem nie jestem,ale przecież się nie potnę...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2202 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22170
Takie rzeczy powinny mieć zainstalowanego chipa ,żeby się dało to namierzyć

"Mądrości swych dla planów złych nie wlewaj w nich, nie wolno Ci.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
o to chodzi właśnie Czasem tak bywa.. Coco jumbo i do przodu

Ktoś zagłosował na 'Którędy na plażę? Taaaamtędy'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2202 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22170





czarodziejski G na niego poluje

"Mądrości swych dla planów złych nie wlewaj w nich, nie wolno Ci.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Brrrrraaaga... któs w końcu klei klimaty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Koko dżamboAparat się znalazłChyba byłem mocno sfazowany,bo okazało się,że nie zostawiłem go w taksówce.Był na sali,na parapecie.Jak wróciłem się pożegnać z młodymi widocznie go tam zostawiłem,no i jest!!!!!!!

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wybrać?

Następny temat

Nie zastanawiaj sie nad tym co wybrac! Wpadnij do nas!

WHEY premium