SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przewracanki i macanki,a chwytaczom radość -Spampost działu Grappling cz3 ciag dalszy

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 149768

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2372 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8858

--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali

zapasy.krakow.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Nie wiem,czy to o nim oglądałem program,czy innym wspinaczu,ale on przechodził tak z pomieszczenia do innego za każdym razem,a oprócz tego mówił,że żeby mieć większą motywację,aby nie odpaść w pokoju treningowym z sufitu prawie na całej długości na podłodze ma położoną matę nabijaną gwaździami jak fakir

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2202 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22170
Słaby ,dobrą masz pamięć to był o nim film. A co do 60 razy dawania ze szmaty (podciąganie się na jednej ręce) to nie wierze myślę,że 30+ ale i to jeszcze dynamicznie a nie statycznie. Widziałem jak się on na fakerze podciągał. Dla miłośników wspinaczki mogę wrzucić kilka video (tak żeby pooglądać ,że masa się nie liczy - tylko jakość )


Chris Sharma :

http://pl.



(za***iste widoczki)


Dan Osman (RIP)

http://pl.




Drugi filmik to cześć filmu Master of V stone , gdzie jeden fragment jest poświęcony Danowi, gdzieś czytałem ,że był potomkiem samurajów i medytował w swoim domku jak znajdę to info to podam źródło. Ogólnie miał gościu niezły beret szkoda ,że zginął tak tragicznie.

http://annwm.lbl.gov/~leggett/pictures/other/DanOsman.jpg




Zmieniony przez - PurePower w dniu 2008-10-17 16:56:19

"Mądrości swych dla planów złych nie wlewaj w nich, nie wolno Ci.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Pure-napisz jak zginął Dan Osman-ciekawy gość

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Ide na trening

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2202 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22170
Oprócz wspinaczki był też pasjonatem skakania na zwykłej linie od wspinaczki - swobodne spadanie - liny były w taki sposób zwieszone ,że amortyzowały naprężenia itp. no rozumiecie? I podczas pobijania swojego rekordu ( tak słyszałem wikipedia nic o tym nie wspomina) lina uległa przetarciu - ja słyszałem z pewnego źródła ,że zbyt długo byłą wystawiona na działanie promieni słońca i to spowodowało ,że nie była idealnym stanie. No i to był jego ostatni skok.. warto wspomnieć ,że jego loty były naprawdę długie np. do 365 m (najdłuższy) ..

Żył krótko ale efektywnie.


Edit :


"Dan Osman, gwiazda kultowego filmu o wspinaczce „Masters of Stone”, był potomkiem smurajów i w swojej chatce nad jeziorem Tahoe, regularnie medytował. Dan był prekursorem jednego z najbardziej niebezpiecznych sportów - swobodnych skoków na linie. Nie na bungee, ale na zwykłej linie wspinaczkowej. Osman odkrył przyjemność spadania. Skakał z mostów i z wysokich ścian. Spadał już nawet po 300 metrów, zatrzymywany szarpnięciem liny. Któregoś dnia „sznur” nie wytrzymał..."

źródło pewna strona internetowa autor podaje jako oryginale źródło magazyn Playboy z 2000 roku ,więc do tych informacji podchodziłbym ostrożnie. Mimo to ,że mogą się okazać nie prawdą to fajna koloryzacja ,hehe. Potomek samurajów

Edit 2. Wasz człowiek pająk, którego zdjęcie zostało przeze mnie i Siwego wklejone to Alain Robert i jako ciekawostkę można podac

"W wieku 19 i 20 lat przeżył dwa upadki z wysokości 15 metrów, które pozostawiły trwałe urazy i po których miewa utraty równowagi." wikipedia.

Utraty równowagi..

Zmieniony przez - PurePower w dniu 2008-10-17 23:36:31

"Mądrości swych dla planów złych nie wlewaj w nich, nie wolno Ci.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Sory jeśli uznacie mnie za ignoranta ,aleeeeeee nie macie ciekawszych tematów ?

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2202 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22170
Ej pytał się Słaby to odpisałem . Zarzuć jakiś ciekawy temat

Ignorant !

Zmieniony przez - PurePower w dniu 2008-10-17 23:42:32

"Mądrości swych dla planów złych nie wlewaj w nich, nie wolno Ci.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
No to odpowiadać należy ,jak najbardziej
Temat hmm......... o ,dziś walnołem sobie ten wynalazek
https://www.sfd.pl/temat441472 
i powiem wam że niezły waypasik-nawet moja żona która nie przepada za nowościami powiedziała że niezłe to ,ale nastepnym razem jak bede to robił to coś dorzuce-pomidorki,pieczarki itp

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2202 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22170
Pieczarki ,si . Pomidorów nie lubię ja dziś robiłem placuszki z owsianki i jajka i były nawet ok.

"Mądrości swych dla planów złych nie wlewaj w nich, nie wolno Ci.."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wybrać?

Następny temat

Nie zastanawiaj sie nad tym co wybrac! Wpadnij do nas!

WHEY premium