SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przewracanki i macanki,a chwytaczom radość -Spampost działu Grappling cz3 ciag dalszy

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 149776

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
a do Francji, do Lille, w delegacje
buziam!

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
No no no To fajne miejsce na delegację

Wysokich lotów i nierzygania życzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Lady-ja pasażerem też nigdy nie leciałem jeszcze,ale parę razy wsiadałem do takiego zwykłego,tylko zawsze kazali nam z niego wyskakiwaćNigdy normalnie nie wylądowałem.Może kiedyś będzie ten pierwszy raz.... Trzym się MiLejdi


Rafał-Nie pamiętam już czy pociąg do Kielc ze Szczecina jedzie przez Lubliniec.Będę jechał w w tym miesiącu prawdopoddobnie do K. do kuzyna.Jeśli połączenia będą w miarę sensowne i jest jak myślę,to może w Lublińcu bym zrobił mały stop.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6087
No LadyM,Ty to sie wozisz
Ja wylatuje za dwa tygodnie- podroz okolo 6godz. Musze se na ten czas jakies zajecie wymyslec bo 6godz.to w nawet w szkole nie umialem usiedziec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Słaby, to możesz dać znać w razie wu, bo tak się składa, że mieszkam o rzut beretem od stacji pkp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Zobaczymy jak z pociągami,bo nie pamiętam,ale ten do Kielc coś mi się wydaje,że przez Lubliniec leci...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Kurva,no masakra jakaś z tymi rozkładami jazdy.Jeżeli tak się podróżuje po Polsce to słów mi brak...Dojazd do Kielc to od dwóch do czterech przesiadek ze Szczecina!!!!!!!!!!!!!I Najlepiej jeszcze jechać przez Warszawę.To nic,że to nie w tym kierunku...Komuno wróć!!!!!! Przynajmniej jeśli chodzi o jazdy pociągów...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Spoko spoko ,dziś usłyszałem lepszy numer -chłopaki z Pogoni wyjechali w Piatek na mecz do Częstochowy a wrócili...................dziś rano

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
No to już widzę moją wyprawę do Kielc...chyba na stopa pójdę...Chociaż kto weźmie takiego łysola jak ja???Normalnie załamka...

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2008-09-07 22:47:50

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wybrać?

Następny temat

Nie zastanawiaj sie nad tym co wybrac! Wpadnij do nas!

WHEY premium