SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przewracanki i macanki,a chwytaczom radość -Spampost działu Grappling cz3 ciag dalszy

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 149718

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Ja jestem,ale tu była cisza,to sam do siebie nie będę pisał

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
No własnie Co sie dzieje z Mariolką i Renegatem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
HL jak i ścieżka dźwiękowa jest b.fajna jak dla mnie


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Jakbyś znał tytuł i wykonawcę utworu daj znać.

Dziś niedziela,niektórzy mają wolne od forum...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
A, chyba, że tak ..ja mam w sumie tylko niedziele wolną tak, żeby sobie posiedzieć troche przy komie,a i tak nie zawsze

Podeślij mi swojego maila na priv to Ci podeśle ze 2 kawałki..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
duble-błąd

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2008-08-17 22:05:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Muza niezła i HL też.Ja to korzystam,bo tu na kompie mam kontakt z ludźmi,moi znajomi się powyprowadzali,albo powyjeżdżali i sam jestem na osiedlu.Nawet na piwo nie mam z kim iść

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
A to gdzie ich tak "powiało" wszystkich?

Za 5 min sprawdź skrzynkę.. Jak chcesz cały album to szukaj "Cold - Year of the Spider" Ja pierwszy raz też usłyszałem ta ekipe na HL i potem szczęśliwym trafem kumpel mi dał namiary.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Jestem już panowie
Po wyjeździe trzeba się przywitać po prostu ze wszystkimi znajomymi

Ale jutro mam wolne,siedzę w domu chyba A przynajmniej mam taką nadzieję.Za to we wtorek moja przyjaciółka wraca z Walii już się nie mogę doczekać

No i od poniedziałku wznawiam treningi,na razie takie a'la obozowe,bo moi panowie z klubu pojechali dziś na obóz znowu

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
No prosze ktoś tu Colda słucha
z tej płytki polecam kawałek Remedy

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wybrać?

Następny temat

Nie zastanawiaj sie nad tym co wybrac! Wpadnij do nas!

WHEY premium