SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Przewracanki i macanki,a chwytaczom radość -Spampost działu Grappling cz3 ciag dalszy

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 171711

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2202 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22170
A ostatnio wracałem z Krakowa ,jadę sobie kulturalnie przez A4 busikiem - wszystkie miejsca siedzące zajęte + 11 osób ,które stoi ups ,raczej na sobie leży. Przejechaliśmy przez bramki ,bus zjeżdża na pobocze. Myślę sobie - pewnie się zepsuł a tu POLICJA ciekawe jaki mandacik zapłacił najbardziej to się bałem ,że każe tym osobą co stoją wyjść byłem nawet gotów odstąpić komuś swoje miejsce i przejść te 20 km do domu (serio!) Ale na szczęście jakoś dojechaliśmy. Jestem już w swoim mieście patrze na stację benzynową a tam stoi znów bus i znów policja, normalnie jakaś obława.


Wiadoma rzecz w klawiaturę nie po nawala się tak jak w automat

Zmieniony przez - PurePower w dniu 2008-10-21 22:58:10

Zmieniony przez - PurePower w dniu 2008-10-21 22:58:41

"Mądrości swych dla planów złych nie wlewaj w nich, nie wolno Ci.."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47531
Siema

Tekken "Żondzi" ale mortal kombatant tez był dobry

Ja tez mogę wziąć udział z KSW Z kim mam walczyć?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 72191
I po to sie właśnie wozi CB

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2202 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22170
Rene to jest przegięcie kierowca bierze tyle ludzi ,że się ciśniemy jak sardynki walka o każde miejsce - nawet starsi ludzie i kobiety w ciąży potrafią stać. Bo nawet gdyby ktoś chciał im ustąpić miejsca to cały bus musiałby wysiąść.Dziewczyna mi opowiadała ,że raz kobieta w ciąży z tyłu siedziała i chciała wcześniej wysiąść to pół busu musiało wyjść.

"Mądrości swych dla planów złych nie wlewaj w nich, nie wolno Ci.."

...
Napisał(a)
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 125433
Chłopy,specjalnie włączyłam kompa jeszcze raz,żeby Wam powiedzieć,że na Discovery leci fajny dokument o bjj typowo dla laików,ale może powiedzą coś,czego jeszcze nie wiecie, no i zawsze fajnie podpatrzeć jakieś techniki

Bronek,Ty już zajęty,to jak w naszym KSW chcesz brać udział?

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2202 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22170
Saida teraz w tym momencie?

"Mądrości swych dla planów złych nie wlewaj w nich, nie wolno Ci.."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47531
Włączyłem se discovery na sopcascie i leci jakiś dokument o rybakach To chyba tylko w tv leci

No zajęty, ale je*nąć ze łba jeszcze moge, nie? I jak wygram, to se postawię Ciebie na półeczce obok innych pucharów(których nie mam) i se będziesz tam stać
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2372 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8858
A po zawodach urządzimy Party - "party in my tummy" Yeah!

http://pl.

--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali

zapasy.krakow.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 72191
Fight Quest-nieudana prdróbka innego programu o podobnej formule na temat SW
Ale zawsze fajnie obejrzeć i dzięki za cynk Saida

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 125433
Cienki był tamten dokument,ale kulali się ładnie. Tak Pure,leciał w tamtym moemcie Teraz już nie leci

Przed chwilą na HBO leciał fajny horror - dobry,bo japoński A ja się obudziłam o 4.46 i już nie maogłam zasnąć,to sobie obejrzałam

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wybrać?

Następny temat

Nie zastanawiaj sie nad tym co wybrac! Wpadnij do nas!

electro
Polecane artykuły