Dobrze, że się szybko zaaklimatyzował, bo w poprzednich klubach (zwłaszcza w Wiśle) bywało z tym różnie. Widać, że to już dojrzały piłkarz i potrafi wziąć na siebie odpowiedzialność w ważnym momencie.

...
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
Występy polskich piłkarzy na zagranicznych boiskach podczas weekendu:

Anglia:
Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn) - poza kadrą w meczu ligowym z Aston Villa (1:1)
Tomasz Kuszczak (Manchester United) - rezerwowy w meczu ligowym z Fulham (3:0)
Grzegorz Rasiak (FC Southampton) - poza kadrą w meczu ligowym z Ipswich Town (1:1)
Bartosz Białkowski (FC Southampton) - poza kadrą w meczu ligowym z Ipswich Town (1:1)
Marek Saganowski (FC Southampton) - 67 minut w meczu ligowym z Ipswich Town (1:1)
Bartosz Ślusarski (Blackpool FC) - poza kadrą w meczu ligowym z Norwich (2:1)
Grzegorz Szamotulski (Preston) - poza kadrą w meczu ligowym z Crystal Palace (0:1)

Niemcy:
Artur Wichniarek (Arminia Bielefeld) - 66 minut w meczu ligowym z Hansą Rostock (1:0). Niewykorzystany karny w 17. minucie.
Łukasz Piszczek (Hertha Berlin) - 6 minut w meczu ligowym z MSV Duisburg (2:0)
Tomasz Zdebel (VfL Bochum) - 83 minuty i bramka w meczu ligowym z Bayerem Leverkusen
Marcin Mięciel (VfL Bochum) - 14 minut w meczu ligowym z Bayerem Leverkusen
Mariusz Kukiełka (Energie Cottbus) - mecz Energie ze Stuttgartem został przełożony
Przemysław Trytko (Energie Cottbus) - mecz Energie ze Stuttgartem został przełożony
Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund) - 44 minuty w meczu ligowym z Werderem Brema (0:2). Zszedł z boiska z podejrzeniem kontuzji mięśnia dwugłowego.
Jacek Krzynówek (VfL Wolfsburg) - cały mecz ligowy z Karlsruher SC (1:3)
Dariusz Żuraw (Hannover 96) - rezerwowy w meczu ligowym z Nuernberg (2:1)

Szkocja:
Artur Boruc (Celtic Glasgow) - cały mecz ligowy z Hibernian (2:0)
Zbigniew Małkowski (FC Inverness) - rezerwowy w meczu ligowym z Hearts (0:3)
Łukasz Załuska (Dundee United) - mecz ligowy z Gretną został przełożony
Artur Krysiak (Gretna FC) - mecz ligowy z Dundee United został przełożony

Hiszpania:
Euzebiusz Smolarek (Racing Santander) - 63 minuty w ligowym meczu z Valladolid (1:0)
Jerzy Dudek (Real Madryt) - rezerwowy w meczu ligowym z Recreativo Huelva (3:2)
Kamil Kosowski (FC Cadiz) - 47 minut w meczu ligowym z Castellon (1:1)

Francja:
Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre) - 27 minut w ligowym meczu z Olympique Marsylia (1:2)

Belgia:
Marcin Żewłakow (KAA Gent) - nie zagrał w meczu ligowym z Roeselare (1:0)

Portugalia:
Przemysław Kaźmierczak (FC Porto) - cały mecz ligowy z Boavistą Porto (0:0)
Paweł Kieszek (Sporting Braga) - cały mecz ligowy z Vitorią Guimaraes (0:0)
Antoni Łukasiewicz (Uniao Leiria) - rezerwowy w meczu ligowym z Vitorią Setubal (0:2)

Grecja:
Maciej Żurawski (Larissa) - cały mecz ligowy i bramka w spotkaniu z Iraklisem Saloniki (1:0)
Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus) - cały mecz ligowy z Asterasem Tripolis (1:1)
Arkadiusz Malarz (Panathinaikos Ateny) - nie zagrał w meczu ligowym z AEK Ateny (1:1)
Maciej Bykowski (Veria) - nie zagrał w meczu ligowym z Apollonem Kalamaria (0:1)
Maciej Murawski (Apollon Kalamaria) - cały mecz ligowy z Verią
Mirosław Sznaucner (PAOK Saloniki) - nie zagrał w meczu ligowym z Ergotelisem (0:2)
Rafał Grzelak (Skoda Xanthi) - cały mecz ligowy z Panioniosem (12)

Austria (mecze 26 i 27 lutego):
Jacek Bąk (Austria Wiedeń) - pierwsza połowa i bramka w meczu ligowym z Wackerem Tirol (2:1)
Arkadiusz Radomski (Austria Wiedeń) - nie zagrał w meczu ligowym z Wackerem Tirol
Tomasz Wisio (LASK Linz) - nie zagrał w meczu ligowym z Mattersburgiem (2:1)
Adam Ledwoń (Austria Kaernten) - nie zagrał w meczu ligowym ze Sturmem Graz (0:2)
Tomasz Rząsa (SV Ried) - cały mecz ligowy z Rapidem Wiedeń (0:4)

Szwajcaria:
Zbigniew Zakrzewski (FC Thun) - cały mecz ligowy i bramka z FC Basel (1:3)
Kamil Grosicki (FC Sion) - rezerwowy w meczu ligowym z Neuchatel Xamax (2:0)

Serbia:
Grzegorz Bronowicki (Crvena Zvezda Belgrad) - cały mecz ligowy z Partizanem Belgrad (4:1)

Ukraina:
Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck) - nie grał w meczu ligowym z Zakarpattią
Seweryn Gancarczyk (Metalist Charków) - 72 minuty i żółta kartka w meczu ligowym z Worslą Połtawą (3:0)
Maciej Nalepa (Karpaty Lwów) - cały mecz ligowy i żółtka kartka z FK Charków (1:0)

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989

mały wiekszy bład

juve!!!

...
W sumie prawda, z Ipswich nie zagrał.

Ale rozegrał 48 minut w meczu Bolton-Liverpool 1:3. Zarobił żółtą kartkę i to w sumie wszystko.

...
Oglądałem mecz Kaza w barwach FC Porto mógł sie chłopak podabać . Stwarzał zagrożenie pod bramką Boavisty . Powiem tylko tyle że jak zabraknie Kuby z powodu kontuzji na Euro to osobe Kaźmierczaka trzeba brać bardzo poważnie pod uwagę

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
ale kaz nie pokazuje nic ciekawego grając w reprezentacji ,mam nadzeje ze wywalczy stałe miejsce w porto