SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kiedy mierzyć bica?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening dla zaawansowanych.
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 758
Witam,niektórzy twierdzą że prawidłowo biceps należy mierzyć po treningu
wtedy kiedy jest najbardziej spompowany, a inni że rano przed treningiem.która metoda jest prawdziwa? co o tym sądzicie. pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 758
no, ja tez mierze rano zaraz po przebudzeniu, mniejwiecej raz na miesiąc. zadałem to pytanie zeby sie upewnic, bo tak jak wyżej napisalem niektórzy szczycą sie wymiarami po treningu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11462
Rano zaraz po przebudzeniu. Mierzenie bica po treningu to bezsens.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 77039
tak, rano mierzymy obwody, gdyż wtedy są one wiarygodne

to samo z ważeniem sie, naczczo po porannej toalecie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1363 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13270
Tylko nie mierz go za często bo popadniesz w paranoję i każdy spadek będzie dla Ciebię tragedią. Sam znam ten ból.

Instruktor kulturystyki i fitness oraz trener osobisty

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 244 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31168
Zgadzam sie z tobą Binkiel88 Bo też tak miałem kiedys ale teraz juz troche mniej sie tym przeimuje.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2690 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26191
Jeśli chcesz podbudować swoje ego mierz po treningu i wmawiaj sobie ze jest większy, co do tematu to powinno sie mierzyć rano.

... szału nie ma.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10933
BIcho mierz najlepiej z rańca ...

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 503 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61015
Najlepiej podczas pełni ksieżyca w porze wiosennej...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 36723
sor pomyłka

Zmieniony przez - Mariusz190 w dniu 2008-01-05 09:40:51

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 10215 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19334
kiedys mierzylem bica po treningu i podany wymiar tak mi utkwil w glowie ze potem sam w to wiezylem ze naprawde ma taki wymiar jak chcesz skonczyc jak kiedys to mierz po treningu prawidlowo jest z rana kiedys bic jest odwodniony

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jecie - na studiach / w szkole / w pracy?

Następny temat

Co znaczy???

electro
Polecane artykuły