wtedy kiedy jest najbardziej spompowany, a inni że rano przed treningiem.która metoda jest prawdziwa? co o tym sądzicie. pozdrawiam
wtedy kiedy jest najbardziej spompowany, a inni że rano przed treningiem.która metoda jest prawdziwa? co o tym sądzicie. pozdrawiam
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
Makrocykl na cały rok -> http://www.sfd.pl/Makrocykl!!!_by_PLŚ_-t274449.html
Makrocykl II -> http://www.sfd.pl/Makrocykl_II_by_PLŚ_-t355667.html
Kompletna rozgrzewka -> http://www.sfd.pl/Rozgrzewka_by_PLŚ_-t313350.html
Jak treninować w domu -> http://www.sfd.pl/Trening_w_domu._by_PLŚ_-t202846.html
to samo z ważeniem sie, naczczo po porannej toalecie
--==GAINER TEAM==--
http://www.sfd.pl/Domowa_siłownia_by_adriano-t352230.html - Moja siłka 
Instruktor kulturystyki i fitness oraz trener osobisty
Bo też tak miałem kiedys ale teraz juz troche mniej sie tym przeimuje.... szału nie ma.
Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

Moje foteczky:
http://www.sfd.pl/Fotostory__placek_okrutny_%_-t636075.html
Zmieniony przez - Mariusz190 w dniu 2008-01-05 09:40:51
AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive
http://www.sfd.pl/Czas_się_pokazać!Gumis_=_Carire,_nowe_foty_str._22-t400028-s23.html Forma 2009!
http://www.sfd.pl/temat281429/ Badell wejdz...
http://www.sfd.pl/Kulturysci_poza_sezonem...-t282435.html Kulturyści Poza Sezonem!

jak chcesz skonczyc jak kiedys to mierz po treningu
prawidlowo jest z rana kiedys bic jest odwodniony 
Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót
Krzysztof Piekarz