Witam. Jestem początkującym. Mierzę około 180cm i ważę ok 73kg. Prowadzę aktywny tryb życia. Do dyspozycji mam tylko 2 hantelki po 10kg każdy i trochę chęci ;) Nigdy nie miałem do czynienia z kulturystyką, nie ćwiczyłem. Powiedzcie mi, czy mój trening jest odpowiedni dla mnie:
1 Skłony w leżeniu(tzw.brzuszki)(brzuch)
2 Wyciskanie sztangielek w leżeniu na ławce poziomej(klatka)
3.Unoszenie sztangielek bokiem w staniu(naramienne-boczne aktony)
4.Wyciskanie sztangielek w siadzie(naramienne-przednie i boczne aktony)
5.Prostowanie tułowia w leżeniu przodem (proste grzbietu)
6.Uginanie ramion ze sztangielkami w staniu.(bicepsy)
7.Pompki(tricepsy)
8.Nawijanie i odwijanie ciężarka na drążek(przedramiona)
9.Wspięcia na palce w staniu-z maksymalnym rozciągnięciem łydek-podkładka pod palce(łydki)
Czy taki trening mogę prowadzić codziennie ?
Pozdrawiam
1 Skłony w leżeniu(tzw.brzuszki)(brzuch)
2 Wyciskanie sztangielek w leżeniu na ławce poziomej(klatka)
3.Unoszenie sztangielek bokiem w staniu(naramienne-boczne aktony)
4.Wyciskanie sztangielek w siadzie(naramienne-przednie i boczne aktony)
5.Prostowanie tułowia w leżeniu przodem (proste grzbietu)
6.Uginanie ramion ze sztangielkami w staniu.(bicepsy)
7.Pompki(tricepsy)
8.Nawijanie i odwijanie ciężarka na drążek(przedramiona)
9.Wspięcia na palce w staniu-z maksymalnym rozciągnięciem łydek-podkładka pod palce(łydki)
Czy taki trening mogę prowadzić codziennie ?
Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz


jednak nie ukrywajmy wielu typowych cwiczen takich jak pewnie koledzy z silowni robią - nie wykona tak jak oni z mozliwoscia regulacji obicazenia
... a później opanuję świat