SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

trening siłowy po biegach

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3452
Witam,
jestem na diecie od jakiegos miesiaca. Biegam...ostatnio codziennie. Z jakiegos zrodla wyczytalem ze zeby osiagnac najlepsze efekty powinno sie przed treningiem wytrzymalasciowym zrobic trening silowy. U mnie sytuacja jest troche odwrtona poniewaz trening silowy (o ile mozna tak to nazwac)czyli pompki,brzuszki itp sa po biegach. Dzieje sie tak poniewaz po bieganiu dostaje "powera" i motywacji do dalszych dzialan...czy bedzie jakas konkretna roznica pomiedzy "po" a "przed" ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2562 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33896
jeśli tak to spoko, ja po bieganiu nie mam sił na nic

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 734 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 25376
To zależy.Zależy jak biegasz,czy jest to typowe aero,czy może coś bardziej zbliżonego do HIITa,jakieś sprinty itp.
Generalnie jeśli to nie aero to po biegu będziesz miał problem na siłce,a jeśli siłke dasz przed biegiem to wtedy nie dasz raczej rady biec tak jak byś bez siłowni wcześniej,szybciej się zmęczysz.
Ale może spróbuj rozdzielić jedno od drugiego jakaś przerwą np. tak z 1h.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3452
Mam jeszcze pytanie kompletnie nie pasujace do tego dzialu ale nie mam pojecia gdzie to zamiescic. Mianowicie chcialbym wgrac rysunek na profil...i mi sie to nie udaje. Zaznaczam rysunek ktory chcialbym "upload'owac" za pomoca przycisku "browse" ale nie widze zadnego klawisza wgraj,zapisz,albo dodaj. Co z tym fantem zrobic ? :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 822 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6242
robisz przegladaj i zaznaczasz wysunek i pozniej tak jak odpowiedz wysylas
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3452
okey okey ale jak zrobic z niego miniaturke... zeby bylo zdjatko a nie znak zapytania...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 247 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3023
Najlepiej pomniejszyć w paincie albo innym programie graficznym.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3452
kurde no...zrobilem przegladaj, zaznaczylem rysunek (ktory wczesniej zmniejszylem w paincie do 80p na 80p), uaktualnilem dane i nic... :((((
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20315
Bo wrzucasz fotke do profilu a nie do avataru.............

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3452
a jak wrzucic do avataru ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3452


chyba juz wiem...proba...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy zmiana ilosci powtorzen z 2-8 na 20-30 spowoduje spadek sily?

Następny temat

Zapadnieta Klatka

electro
Polecane artykuły