Witam, zwracam się do was zaawansowanych kulturystów z prośbą o ułożenie planu treningowego :). Na wstępie powiem, że nie jestem aż taki zielony, bo swego czasu ćwiczyłem, ostatnim razem przerwałem jakieś pół roku temu, często przerywałem, jak coś to ćwiczyłem 3x w tygodniu, ale nie zawsze regularnie, bo miaem daleko na siłke, teraz mam w swoim pokoju i chce zacząć na poważnie. To tak na początek moje wymiary :D 178 cm wzrostu, 72-73 kg wagi, te pól roku temu na klate na wycisk brałem 90 kg, teraz myśle, że dam radę 80, bo trzymam formę robieniem pompek (zresztą te 90 to zasługa pompek :D). Mój sprzęt -
- zwykła płaska ławka regulowana
- jedna prosta sztanga
- jedna łamana, ale głęboko
- 2 hantle
- drążek do podciągania też jest
- i obciążenie
Zastanawiam się również nad zakupem Nitrobolona, bo producenci oczy mydlą nim ;), jedyną odżywką jaką brałem kiedyś był jakiś tam Gainer (5000 czy coś, nie jestem pewien). Trening najlepiej trochę na masę, trochę na rzeźbę (jeśli się tak da :P), najbardziej chciałbym urosnąc w łapach, bo jeśli o klatę chodzi to jak się napompuje to czasem wiekszą jest niż u niejednej dziewczyny ^^, a ręce takie chudziutkie mam :(, a więc czekam na jakiś rozsądny plan :>, pozdrawiam.
- zwykła płaska ławka regulowana
- jedna prosta sztanga
- jedna łamana, ale głęboko
- 2 hantle
- drążek do podciągania też jest
- i obciążenie
Zastanawiam się również nad zakupem Nitrobolona, bo producenci oczy mydlą nim ;), jedyną odżywką jaką brałem kiedyś był jakiś tam Gainer (5000 czy coś, nie jestem pewien). Trening najlepiej trochę na masę, trochę na rzeźbę (jeśli się tak da :P), najbardziej chciałbym urosnąc w łapach, bo jeśli o klatę chodzi to jak się napompuje to czasem wiekszą jest niż u niejednej dziewczyny ^^, a ręce takie chudziutkie mam :(, a więc czekam na jakiś rozsądny plan :>, pozdrawiam.
Krzysztof Piekarz
, zamiast niego daj unoszenie sztangielek w opadzie na tylni akton, a zaczynać barki proponuje od wyciskania. Aha i polecam wyciskanie siedząc, to samo z unoszeniem na boki (unikamy oszukanych ruchów). No i w twoim przypadku robiłby trzy ćwiczenia po trzy serie na tę partię.
. Z rencami to jest różnie...