SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ile białka aby się przebialkować i czy to mozliwe??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11326

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4434
Witam wszystkich Mam pytanie ile białka trzeba by spozywac aby przebiałkowac organizmu i czy to w ogole mozliwe??
Z gory dziekuje za odpowiedz

trening i dieta czynia cuda

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1187 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21154
Skoro Twoj tata nie uargumentowal tego co sam stwierdzil, pokaz mu to: https://www.sfd.pl/Odzywki_a_rodzice.-t299936.html 
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 3809 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41709
nie ma czegos takiego jak przebiałkowanie , jest ilosc , którą organizm jest w stanie przyjąc

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1430 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16860
Tez nie slyszalem o czyms takim.

Semper Fidelis.
Wielka Polska na wieki!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4434
dzieki panowie

trening i dieta czynia cuda

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23447
Wszystko zależy od potrzeb organizmu - intensywności treningu, wagi, ogólnych porporcji dostarczanych makroskładników, witamin itp.
Oczywiście, że nadmiar białka może nam zaszkodzić, aczkolwiek nie ma sztywnej granicy, która rozdziela dawkę "bezpieczną" od "niebezpiecznej".
Bardzo upraszczając dostaje się głównie naszej wątrobie i nerkom. Źle może zareagować nasz układ trawienny bądź skóra, na której mogą pojawić się zmiany.
Ponad to nadmiar protein dostarczonych naszemu organizmowi nie jest wykorzystywany jako budulec. Cytat z pewnej stronki (autor to jakiś lekarz chyba):
Nadmiar białka, które nie może zostać zużyte na naprawę tkanek, wzrost, czy jako źródło energii jest przekształcany w tłuszcz i przechowywany.

Poza tym jest tego troszkę w internecie a i na forum była już ta kwestia omawiana.

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7570
Pozwole sobie wtracic ze czesto nadmiar bialka objawia sie bardzo prosto i jasno tzn. musimy spedzic troche czasu na kibelku

Zmieniony przez - vip_pp w dniu 2007-04-24 20:23:24

"Cale zycie z d****ami lub gaskami..."

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31505
vip_pp zgodze sie

Dodam jeszcze od siebie ze jak masz zamiar spozywac duza ilosc bialka zwieksz dzienna porcje witaminy B
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 75867
04patryk12 a ile chcesz spożywać tego białka ?

Zmieniony przez - Mateo 1983 w dniu 2007-04-24 20:45:15
1

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4434
mam diete ulozona pod optymalna ilosc tj. ok 2gkg masy ostatnio moj tata (oczywiscie z troski) walnal mi wyklad o przebialkowaniu dlatego zalozylem ten temat aby zebrac argumenty by moc obalic jego teorie

trening i dieta czynia cuda

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 75867
2g bialka na kilogram masy ciala są ok. Pamietaj o odpowiednim spozyciu plynow oraz warzyw. Pozdrawiam

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23447
Przy większej masie (trochę powyżej 100kg) niektórzy biorą nawet 3g/kg. 2g to dawka optymalna.

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na przekaski na robienie masy?

Następny temat

POMOCY!! Potrzebuje SKUTECZNYCH ćwiczeń!!!

electro
Polecane artykuły