SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to mozliwe?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1247

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61
Witam, mam pytanie do ekspertów. Chciałabym popracowac troszke nad swoim zapuszczonym ciałkiem (po zimie). W tym celu wykupilam karnet na fitnes, na nieograniczona ilosc wejsc i w miare mozliwosci chodzic codziennie. Poza tym przed treningiem zazywam l-karnityne plus. Rano na czczo Super fat burner. Mam pytanie jakich efektow moge sie spodziewac? Czy jest możliwe zrzucic z 5 kg w tym czasie ( teraz przy wzroscie 163cm waze 56 kg). Chodzi mi glownie o pozbycie sie tłuszczylu z posladków, ud, brzuszka.
I jeszcze jedno, jakie ćwiczenia wykonywać aby wyszczuplic ramiona ( a wlasciwie tyl ramon tam gdzie triceps) bez zbytniego "powiekszenia" tricepsu.
Prosze tez o jakiekolwiek rady ktore pomoglyby mi w osiagnieciu celu tzn. z 56 do ok. 50 kg.
Serdecznie pozdrawiam
Anka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
W skrócie - efekty zależne od wytworzonego ujemnnego bilansu i jednoczesnego utrzymania tempa metabolizmu na w miarę stałym poziomie :)

Czytaj linki i pytaj :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cukier Gronowy ( GLUKOZA ) !

Następny temat

Dieta w dni nietreningowe

WHEY premium