SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY!! Potrzebuje SKUTECZNYCH ćwiczeń!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35
Witam!
Na wstępie powiem, że mam 15 lat i waże około 48 kg przy wzroście 153!!! Wydaje mi sie, ze to dużo... ale nie widać po mnie tej wagi. Jestem dosć szczupła... może powiem tak nie sem gruba!! mam tylko troszke większe uda ale to u mnie juz rodzinne :( Ale chodzi mi o brzuch! Nie mam grubego brzucha nawet niektórzy mi zazdroszczą takiego brzucha... ale nie mają czego...!! ja uważam że mam gruby brzuch... a konkretnie dolną część!! na tamtych i przed tamtymi wakacjami ćwiczyłam mięśnie brzucha... bylo lepie choć zacze ta dolna częśc była większa... góra część sie w sumie płaska a w dolnaj jest taka fałdka... moja mama twierdzi że tak juz jest u kobiet że tam jest wypuklenie... w sumie jak patrze np. na sakire lub inną chudą gwazde to ona też tak mają no ale ja nie chce mieć tego aż tak widocznego!!


Bardzo prosze o jakieś skuteczne i dobre ćwiczenia na mięsnie brzucha!! szczególnie interesowałyby mnie ćwiczenia na dolną partie miesni brzucha ale za ćwiczenia na górną partie sie nie obraże ;)

Z góry dziekuje :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5139
Ćwiczenia takie jak wszędzie: brzuszki, brzuszki ze skrętami ciała na boki, a na dolne partie brzucha unoszenie nóg w zwisie do góry(z wyprostowanymi nogami lub nie, ale to pierwsze jest zdecydowanie cięższe), spięcia brzucha. Ponadto trzeba też zachowywać dietę,co nie oznacza żeby jeść jak najmniej tylko żeby jeść jak najmniej tłuszczu. Chyba nic nowego ani nadzwyczajnego nie napisałem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile białka aby się przebialkować i czy to mozliwe??

Następny temat

Startuje z nowa dietka..

WHEY premium