SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ile białka aby się przebialkować i czy to mozliwe??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11328

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 75867
Jeszcze jedno co tato mial na myśli mówiąc przebialkowanie?

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 216 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3220
a czy bialko nie mzoe zostac przetworzone z ketokwasow w cukry i zmagazynowane w glikogen ? czy tylko zmagazynowane w tkane tluszczowa ? wiec jesli chce zjec ponad program to juz lepiej zeby to byly weglowodany bo te przynajmniej moga byc przechowane w postaci glikogenu ?
1
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 216 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3220
mowi sie tez ze bialko przysp[iesza metabolizm ale czy to bialko ktorego nie dam razy juz przyswoic tez ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4434
zakupilem ostatnio odzywke bialkowa i jak ja zobaczyl to stwierdzil ze sie przebialkuje,ale nie uargumentowal swojego stwierdzenia ani nie powiedzial jakie konsekwencje mogly by sie z tym wiazac

trening i dieta czynia cuda

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23447
Uważam, że powiedział to pół żartem pół serio, z czego to "serio" wynika raczej z niewiedzy... bo musiałbyś jeść tego duuuuże ilości...

Zmieniony przez - Chong Li w dniu 2007-04-24 22:26:36

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 75867
Większość rodzicow i także pewnie Twoj tato "obawia" się odżywek



Zmieniony przez - Mateo 1983 w dniu 2007-04-24 22:41:20

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1187 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21154
Skoro Twoj tata nie uargumentowal tego co sam stwierdzil, pokaz mu to: https://www.sfd.pl/Odzywki_a_rodzice.-t299936.html 
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na przekaski na robienie masy?

Następny temat

POMOCY!! Potrzebuje SKUTECZNYCH ćwiczeń!!!

electro
Polecane artykuły