SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to mozliwe by byc na diecie i przybierac na kilosach?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej,

Jestem ponad 2 tygodnie na diecie, niskowęglowodanowej ogólnie, ale unikam tez ogólnie nabiału (zwłaszcza wieczorem).
Podobnie owoce dałem do grupy której po 15stej nie spożywam (z wyłączeniem grapefruit'ów).
Głównie opieram sie na warzywach, tuńczyku, białym serze, odpowiednim mięsem, płatków vitalinea etc.
Zrezygnowałem z "słodyczy" na rzecz (co jak co ale częstego-5-7 łyżeczek dziennie miodu-glownie po treningu) jak rowniez zrezygnowalem z pepsi, sokow sztucznych kartonowych i kubusiow na rzecz wody mineralnej.
I tak to się kręci jak pozytywka z dniem 1 dniem "urlopu" w niedziele.

Do tego 1 raz na tydzien cwiczenia silowe i 3 razy w tygodniu 1,5 godziny biegania bo fajna pogoda póki co była i jest .

I wszystko fajnie, na pierwszy rzut oka, ale...

Jak zaczynałem przy wzroscie 176 cm i wadze 89 kg, po dwoch tygodniach waze 91.
Sprawdzałem 3 razy i nie ma mowy o bledzie.
Miesni mam moze troszke wiecej niz "przecietny czlowiek" ale bez przesady.

Co jest grane to jest naturalne?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2581 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19239
Mięśnie są cięższe niż tkanka tłuszczowa, zatem biorąc pod uwagę, że przez te 2 tyg. ćwiczyłeś siłowo, to jest to jak najbardziej możliwe. Aczkolwiek nie dałabym sobie reki uciąć że te dodatkowe 2 kg pochodzi z "czystego" mięśnia..patrząc na ten miód i płatki (w niewiadomych ilościach) i owoce, część z tego co przybrałeś to także i tłuszcz.
Swoja drogą, nie widze sensu oceniania postępów w reducji, czy rzeźbie na wadze..masa to co innego, z definicji

pozdrawiam

Right into the danger zone.. :>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 321 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12731
nie jestes na diecie niskoweglowej. same platki i miod starcza i juz nie jestes na niskoweglowej, a do tego warzywa to niby nie sa wegle? mysle, ze pora przeczytac posty podwieszone dzialu odzywianie. skoro przybrales na wadze to znaczy, ze jesz duzo za duzo. i wcale nie trzymasz diety, a raczej jej nie masz poprostu.

Zmieniony przez - Mateusz27 w dniu 2005-08-07 17:39:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mateuszku, mialem na mysli ciecie chleba, makaronu i pokarmow im pokrewnym.
Zaopatrzylem sie glownie teraz w pokarmy bogate w wode.
Jak wiesz z nabialem tez nie nalezy przesadzac.
Co do wagi, dzis bylem zmierzyc poziom tkanki tluszczowej i faktycznie poszla w dol.
CoraMietka mial racje... bo widzisz Mateuszku, jednak waga nie zawsze okresla poziom tluszczu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobra dieta ??????

Następny temat

rozkład

WHEY premium