SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobra dieta ??????

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1201

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1946
witam ułożyłem diete redukcyjną dla panienki wazy ona 53 kilo i ma 157 wzrostu czy 2g białka ,3 gramy węglowodanuw,0,7 gramy tłuszczu = 1442 kcal to dobra założenia a i jeszcze jedno ma ona zamiar biegać robić brzuszki i przysiady

"Świat jet mały ale należy do wielkich choć zawsze znajdzie się szerszy co wielkość wielkich pieprzy"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2581 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19239
więcej szczegółów.
Z czego pochodzą takie proporcje konkretnie. Co to za dieta? Czy tak "na pałę" wybrałeś. Po co aż tyle węgli? Co z treningiem obwodowym?

pozdrawiam

Right into the danger zone.. :>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 315
ja bym cos napsial bo dla swojej laksi ukladalem diete ale zadnych szczegolow nie podales

:/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1946
ona non stop jje chleb razowy z serem jogurcik bez cukru i płatki fitness aby niewyjśc poza granice diety własnie powinienwm jej tak wogule zmniejszyć ilosć węgli???

"Świat jet mały ale należy do wielkich choć zawsze znajdzie się szerszy co wielkość wielkich pieprzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 315
raczej wegle nie zaszkodza widac kto jest gora w zwiazku o ile sa razem:p

:/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 241 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1904
ja spozywam o 3 razt tyle weglow niz ta panienka ale ja nie chce schudnac tylko masy nabrac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1946
wiesz niedługo mam wesele u siorki ciotecznej i wszystkie panny się odchudzają to i ja swojej napisałem diete i co ma robić tylko niepomyślcie sobie że mi na wyglądzie zależy i tak będe ją kochał hehehehe

"Świat jet mały ale należy do wielkich choć zawsze znajdzie się szerszy co wielkość wielkich pieprzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 241 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1904
wiesz ja sie na tym nie znam widze ze nikt tobie nie pomogl moze napisz temat w fitness moze tam sie ktos zna na tym lepiej:]

Zmieniony przez - aska18 w dniu 2005-08-13 16:17:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
1450 kcal
80 białko
160 węglowodany
55 tłuszcz

5 posiłków kazdy:
15 g białka
40 g weglowodany(oprócz ostatniego)
10 g tłuszcz

Deficyty mozna z węglowodanów robić, ale nie z warzyw. Po 100kcal na tydzień. Ale ja mysle, że nie ma co z diety obcinać, wiecej ćwiczeń
BMI jest ok. nie ma co panikować z dietami. Białko w każdym posiłku, zdrowy tłuszcz 10g, warzywa bogate w błonnik i węglowodany o niskim Ig. Przy tym bilansie 1450 kcal i aktywnosci fizycznej nie ma co z dietami eksperymentować, Jest dobrze tylko wartosciowe zdrowe produkty do diety dać i ok.

Zmieniony przez - ellis w dniu 2005-08-13 16:45:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1946
bardzo thanks

"Świat jet mały ale należy do wielkich choć zawsze znajdzie się szerszy co wielkość wielkich pieprzy"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do oceny

Następny temat

Czy to mozliwe by byc na diecie i przybierac na kilosach?

WHEY premium