WODYN, pomozesz i mi?
jak zmodyfikować ten trening żeby był pod kobietkę, tak jak ma Clever_eva
dodam, że jestem graniczona sprzętowo
(m.in. na siłce nie ma wolnej sztangi, więc siady robie na smith masszinie
)
cel redukcja
no i np. pompki na poręczach raczej odpadają bo nie dam rady zrobić X powtórzeń, o ile w ogóle dam rade...
pozdrawiam
Zmieniony przez - hera7 w dniu 2007-03-26 19:21:53
jak zmodyfikować ten trening żeby był pod kobietkę, tak jak ma Clever_eva
dodam, że jestem graniczona sprzętowo
(m.in. na siłce nie ma wolnej sztangi, więc siady robie na smith masszinie
)
cel redukcja
no i np. pompki na poręczach raczej odpadają bo nie dam rady zrobić X powtórzeń, o ile w ogóle dam rade...
pozdrawiam
Zmieniony przez - hera7 w dniu 2007-03-26 19:21:53
Powyższe słowa wyrażają jedynie opinie autorki w dniu dzisiejszym. Nie mogą one służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
