SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

METODA 15 10 5 : ALTERNATYWNE ZESTAWY FBW

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 307012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 462
Panowie fachowcy, zerknijcie tu https://www.sfd.pl/FBW_do_konsultacji-t303021-s7.html  bo nie chcę tematu zaśmiecać a nie wiem gdzie to wkleić, żeby pasowało. Chodzi o FBW i 15-10-5. Wdzięczy będę bardzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
a czemu wodyn nie polecasz np w fbw stosowanie kolejno po sobie 15-10-5
np pon 15, sroda 10 i w piątek 5 ?

bo pisałeś cos na początku ?

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Bac:

https://www.sfd.pl/Redukcja_!Pomocy-t304695.html  MOZESZ OBCIAC POLOWE POWT.

Don:

Sprecyzuj pytanie.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
Napisałeś "-mozna stosowac jej haotyczna forme z przypadkowymi cwiczeniami (nie polecam) w planach typu "Full Body Workout" , np:
PON: 15powt,
SR: 10powt ,
PT: 5powt"

chyba ze te nie polecam było w sensie przypadkowych ćwiczen ?

pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Pisalem MOZNA i pisalem NIE POLECAM.

Znaczy to tyle ze lepiej ustalic dobry algorytm zmian cwiczen niz robic chaos.

Jak cos polecam to musi byc dobre a nie przecietne.

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2007-01-26 18:56:54

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 932 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21109
Jakos nie potrafie sobie wyobrazic tej serii skladanej... Stoje, unosze rece ze sztangielkami po czym opuszczam i nastepnie wyciskam do gory tak??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
w tescie saiba masz filmik z tym cw.

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 219 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37815
Mógłby mi ktoś wyjaśnić jakoś jak ma wyglądać to ćwiczenie:
***UGINANIE NÓG W LEŻENIU NA ŁAWCE

***OZNACZA ZE WYKONUJESZ NAPRZEMIENNIE LEWA-PRAWA (ZALOZONA ILOSC POWTORZEN DLA KAZDEJ STRONY: 15*2 LUB 10*2 LUB 5*2) A POZNIEJ PO PARU SEKUNDACH TYLE SAMO POWTORZEN DLA OBU STRON NA RAZ ALE BEZ ZMIANY OBCIAZEN (15 LUB 10 LUB 5).

Nie rozumiem tego, chodzi o to ze np wykonuje 15 powtorzen uginania nóg w lezeniu brzuchem na ławce po czym czekam kilka sekund i znowu robie 15 powtórzeń? Tym samym obciążeniem?

Drugie pytanie - stworzył juz ktokolwiek tabelę w exelu która mogła by obliczyć cięzar do danego ćwiczenia i danych serii na podstawie CR 100% ? W sumie to zawsze cos takiego się przyda... jeśli nie ma mógłbym się tym zająć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
arek16


Jakos nie potrafie sobie wyobrazic tej serii skladanej... Stoje, unosze rece ze sztangielkami po czym opuszczam i nastepnie wyciskam do gory tak??

KONCZYSZ JEDNO I BEZ CHWILI WYTCHNIENIA ZACZYNASZ DRUGIE CWICZENIE.
NAWET SZTANGIELEK NIE MASZ CZASU ZMIENIC.

wylliam

w tescie saiba masz filmik z tym cw.

NIE PODALEM ADRESU PONIEWAZ NIE WYKONAL TEGO WYSTARCZAJACO DOBRZE.


Miszgad

Mógłby mi ktoś wyjaśnić jakoś jak ma wyglądać to ćwiczenie:
***UGINANIE NÓG W LEŻENIU NA ŁAWCE

***OZNACZA ZE WYKONUJESZ NAPRZEMIENNIE LEWA-PRAWA (ZALOZONA ILOSC POWTORZEN DLA KAZDEJ STRONY: 15*2 LUB 10*2 LUB 5*2) A POZNIEJ PO PARU SEKUNDACH TYLE SAMO POWTORZEN DLA OBU STRON NA RAZ ALE BEZ ZMIANY OBCIAZEN (15 LUB 10 LUB 5).


NIE WIESZ CO TO ZNACZY NAPRZEMIENNIE I TYE!

WIEC UWAZAJ:

1 LEWA
2 PRAWA
3 LEWA
4 PRAWA
*******
*******
*******
29 LEWA
30 PRAWA --- W TYM MOMENCIE KAZDA NOGA WYKONALA PO 15 POWT.

PARE ODECHOW I ROBISZ BEZ ZMIANY CIEZARU OBIE NA RAZ.

Nie rozumiem tego, chodzi o to ze np wykonuje 15 powtorzen uginania nóg w lezeniu brzuchem na ławce

NAPRZEMIENNE, CZYLI JEDNANOGA NA RAZ

po czym czekam kilka sekund i znowu robie 15 powtórzeń?

TUTAJ OBUNOZ

Tym samym obciążeniem?

TAK


Drugie pytanie - stworzył juz ktokolwiek tabelę w exelu która mogła by obliczyć cięzar do danego ćwiczenia i danych serii na podstawie CR 100% ? W sumie to zawsze cos takiego się przyda... jeśli nie ma mógłbym się tym zająć...

EXCEL TO MALY PROBLEM, ALE PLIK TRZEB UPLOADOWAC W JAKIES KONKRETNE MIEJSCE...



POZDR

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3252
Hej !
Polecam ten kalkulatorek do obliczenia sobie proporcjonalnego ciezaru na 15p, 10p i 5p. Moze komus sie przyda

http://www.health-calc.com/content/view/13/30/ 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Robimy Formę Na Lato (by Michail) - Pytanie!!!

Następny temat

Pomoc przy wyborze treningu przy SW

WHEY premium