SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

METODA 15 10 5 : ALTERNATYWNE ZESTAWY FBW

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 307412

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 573 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28296
z tym srednie-mocne to chyba chodzi o to to, ze miesnie doznaja ciezkich bodzcow ze wzgledu na cwiczenia ciezkie(martwy czy przysiady), a drugi raz sredniego itd. Nie o to ze masz cwiczyc raz mocniej a raz lekko.A wspiecia na palce robisz po skonczeniu wszystkich serii przysiadów np. masz zamiar dojsc w przysiadach do 100 na 15, to robisz 60x15,80x15,100x15 odpoczynek i potem 110x25 probujesz. Wspiecia traktujesz jako oddzielne cwiczenie.

Zmieniony przez - molo13 w dniu 2012-11-13 15:04:56

Zmieniony przez - molo13 w dniu 2012-11-13 15:09:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1608
Dzieki wielkie molo, a tych wspieć na palcach tylko tylko jedna seria czy 3 ? Jeśli byście jeszcze mogli odpowiedzieć na wczesniejsze moje pytania z poprzedniego postu bym był bardzo wdzieczny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Wodyn wszystko pięknie opisał- wystarczy przeczytać z uwagą ów opis na pierwszej stronie, ew. kilka doprecyzowań,które pojawiały się w późniejszej dyskusji... zamiast spamować

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2012-11-13 16:47:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1608
czytałem kilka razy po prostu chce byc pewien czy wszystko dobrze robie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 573 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28296
nie wiem po co tyle pytan wszystko jest napisane wystarczy tylko przeczytac a kto nie zaczai za pierwszym drugi raz
Wspięć 1 seria ci wystarczy

Zmieniony przez - molo13 w dniu 2012-11-13 17:41:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1608
Sorry, że znowu was mecze...
WIOSLOWANIE JEDNORACZ SIEDZAC - PÓŁSZTANGA - szukalem, szukalem i nigdzie nie moge znaleźć jak wykonac to cwiczenie siedzac ?
POLOWICZNE WYCISKANIE W CHWYCIE NA SZEROKOSC BARKOW (GORNA POLOWA) - Czy to jest wyciskanie na klate lezac tylko, ze na szerokosci barkow? o co kaman z tym gorna polowa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1227
Fajny trening w przyszłym tyg chcę zacząć ale męczy mnie jedna rzecz

8 LYDKI B ( W SUPERSERII Z )
8 PRZEDRAMIONA B - superseria z łydkami? przeciez to nie antagonistyczne grupy

może mi to ktoś wyjasnić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
widocznie nie da się wszystkiego tak poustawiać aby było antagonistycznie; trenuj wedle tego jak rozpisał Wodyn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 573 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28296
DjTechnics91
Sorry, że znowu was mecze...
WIOSLOWANIE JEDNORACZ SIEDZAC - PÓŁSZTANGA - szukalem, szukalem i nigdzie nie moge znaleźć jak wykonac to cwiczenie siedzac ?
POLOWICZNE WYCISKANIE W CHWYCIE NA SZEROKOSC BARKOW (GORNA POLOWA) - Czy to jest wyciskanie na klate lezac tylko, ze na szerokosci barkow? o co kaman z tym gorna polowa?


Cos chyba ci sie pomieszalo jesli robisz wioslowanie jednoracz na wyciagu to jest siedzac, a jesli polsztanga to inaczej ale nie siedzac.
Z wyciskaniem chodzi o to, ze chwytasz na szerokosc barkow i wyciskach z gornej polowy czyli nie od klatki do polowy ale od polowy do momentu w ktorym prostujesz rece.(dociskanie)

Zmieniony przez - molo13 w dniu 2012-12-16 20:09:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1513
Chwila bo nie lapie tego :D Jesli chcialbym w domu cwiczyc to jakimi cwiczenia moge zastapic te ktorych nie posiadam?
Mam do dyspozycji porecze , lawka plaska i skos , drazek , hantle 2x9kg obciazenie okolo 80 kg.

Siłownia jest Bogiem,
Trening nałogiem,
Rzeźba zabawą a
Masa podstawą.

Co prawda to racja :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Robimy Formę Na Lato (by Michail) - Pytanie!!!

Następny temat

Pomoc przy wyborze treningu przy SW

WHEY premium