SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Biceps 50 cm!!!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 98423

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30384
nom fajny temacik poczytalem sobie

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1430 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16860
Moim skromnym zdaniem to wszystko zalezy od genetyki.
Panek na kreatynie miał 70 w bicu, ale to panek

Semper Fidelis.
Wielka Polska na wieki!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8650
hehehe.... sorry.... temat mi sie spodobał ale nie spojrzałem na datę

>><<

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1361
"Panek na kreatynie miał 70 w bicu, ale to panek "
hahaha
kovac tez ma w bicu kolo 70 bez jakiego kolwiek koxu
ale mysle ze do 50 by dobil ale to genetyke musiala by byc za***ista, suplementacja i jedzenia od h***
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11018
kovac tez ma w bicu kolo 70 bez jakiego kolwiek koxu /

zartujesz sobie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 896 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20509
Można mieć, tylko jak się już ma to i tak nikt nie wierzy że sie zrobiło na czysto i wszystko się zapętla

"To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!"

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
http://gubrin.moved.in/temp/obliczwymiary.htm

ten programik wam to obliczy ile na suchomozna wyciagnac

iwatpie ze komus ponad 50 wyjdzie;/
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 641 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7295
Mi wyszlo 42, fajny nawet temat, mi sie zdaje ze do 50 mozna dojechac ale przy sporym facie oczywiscie...
1

Pomogłem Ci, daj mi soga... Nie pomogłem ci, też mi daj...

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
nom ofkoz bo kaukulator jest dla 8%bf
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11018
mi wyszlo 45
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witam jestem ciekaw

Następny temat

Niebawem hicior wszystkich silowni!!!:)

electro
Polecane artykuły