SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biceps 50 cm!!!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 86976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
nie jeden uwierz mi

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9243
ja mam 38 po 40 stce w bicu zabiore sie za krete :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 182 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6178
ja mam obecnie 41 cm przy 183 cm wzrostu, dla kogos z dobra genetyka i dieta mysle ze 50 cm nie byloby problemem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 412 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7427
Ryo po co czekać, już zacznij ją brać, szybciej pójdzie masa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 53 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 153
Andre the giant Wymiary waga ponad 200 kilo wzrost ok 220 cm klata 211 cm uda 112 cm biceps 66 cm kark 70 cm niewiarygodne pewnie mnie wyśmiejecie ale zaraz dam wam dowud
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 53 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 153


od lewej najlepszy koszykasz ktury w jednym meczu zdobył 100 punktów legenda koszykówki dalej w prawo Arnold Szwarceneger ktury ma 145 cm w klacie no i na końcu andre the giant 211 cm w klacie niezła rużnica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 53 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 153


tu inne ujęcie pokazuje największom klate na świecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra ale to jakies monstrumy, ktore silowni nie widziały tylko genetycznie ich roz***alo na maxa, a co do tematu smialo odpowiadam jest niemozliwe dojscie do 50cm w łapie bez koxów dla normalnej osoby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zagalski:

http://sjp.pwn.pl/

Polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2805 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41481
kurva co za analfabeta :-/

a co do tematu to u mnie tez na silowni sa ludzie co maja po 45 w bicku i mowia ze nigdy nie brali koksu i kazdy wie ze oni sa naturalnie zbudowani ale zawsze mnie ciekawily ich poklute barki bo jak by nie bylo to widac to, wiec jak ktos ma zamiar sciemniac to niech przynajmniej to robi dobrze a tak wogole to staremu wyjadaczowi koksu nie wcisnie sie bajeczki jak ktos zaczyna momentalnie nabierac masy i sily to to widac i to nie jest od kreatyny

jestem chory na glowe
i nic za to nie moge
ze diabel jest w mojej glowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witam jestem ciekaw

Następny temat

Niebawem hicior wszystkich silowni!!!:)

WHEY premium