czesc
wrocilem do gry w pilke nozna w klubie. jednoczesnie nie chce rezygnowac z silowni. i tu moje pytanie.
jaki trening na silowni bedzie najlepszy, aby moc robic i jedno i drugie? treningi pilkarskie mam we wtorki i czwartki + mecz w niedziele.
wrocilem do gry w pilke nozna w klubie. jednoczesnie nie chce rezygnowac z silowni. i tu moje pytanie.
jaki trening na silowni bedzie najlepszy, aby moc robic i jedno i drugie? treningi pilkarskie mam we wtorki i czwartki + mecz w niedziele.
Krzysztof Piekarz
, kreatyny też bym nie brał jak grasz w noge