SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Uwolnij stal swoich mięśni - scorch+tight+TSE pods.42-43

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 72032

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 84647
Zastępujesz cukrami prostymi posiłek?

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86041
raz mi sie zdarzyło to raz

posiłek przedtreningowy to dwa carbo bx`a to przekrój rpzez ww więc nei samymi prostymi...


zaraz die żrec i na siłke , aparat msuze oddać

spadam barki nogi + brzuch i aero w planach mam progresje ciężaru niezła zobacyzmy jak pójdzie na miejscu

Zmieniony przez - niwix w dniu 2006-07-29 14:30:09
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86307
fajny mały

co do redukcji to olej innych i rob to co chcesz wkońcu trenujesz dla siebie nie dla innych

co do carbo to jaki masz smak ? i czy dobre bo na jesien planuje kuopic troche towaru na masówki

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86041
truskawka

pije raze mz białkiem

polecam wanilia + carbo , pycha jak s****ysyn

robie jeśc jak zjem dam wypis z treningu , działo sie ...

zjadłem niecałe 200 gr ryby + 6 gr lnianego + 45 gr orzeszków + surówka + 1 jajko + troche bułki tartej

relacja

Ok. więc tak 15:10 łykam 3 scorche + tight

Cisza ...

15:30 czuje „coś” ale nic szczególnego

15:50 zaczynam trening jest mi lekko ciepło

pierwsze powtórzenia ...

wyciskanie zza karku 12/5/5/10/10/12/17 30/45/47,5/35/30/22,5/20

unoszenie bokiem 6/12/20 12/9/7

podciąganie sztangi 6/12/20 +25/+15/+5

siady 12/5/4/12/12/15/20 40/90/102,5/60/60/40/20 , niestety czułem zmeczenie nóg po wczorajszych 2 trenignach L

suwnica 5/12/20 +150 / +100 / + 80 poszło do przodu

wyprotsy 5/12/20 20 sekund przerwy myslałem że mi nogi rozerwie

1:08 minut

brzuch standard

wrażenia ?

tight + scorch w jednej dawce jest dla mnie za mocny , działo się poniekąd to co mówił Bul.

A więc moje wrażenia po t+s w jednej dawce

-duszno
-chciało mi się rzygać
- odczuwałem organ zwany sercem
- wyraxnie zwiększone tętno
- złe samopoczucie
- mętny wzrok i taka jakby „nieobecność” w oczach

nie polecam łączenia tych środków , trening patzrac na wyniki był ok. , ale samopoczucie na nim i myślenei o tym co się dzieje „w środku” sprawiła że byłem jakby nieobecny na siłowni.

Pytałem ludzi czy ejst duszno czy jest ok. na sali , wszyscy mówili że ejst super. Nie dla mnie.

Stestuje jeszcze samego tighta przed siłkąi wybiore co lespze na szame przedtreningową. Ale tego nei powtórze

Może być ok. jak się siedzi w domu albo w pracy i nei ma za duzo do roboty , na ciężki trening to za mocne ******lniecie

Aero 20 minut

Trening zamknąłem w godiznie i 45 minutach ( rozgrzewka + stretching jeszcze )


Wieczorem śmigam na grilla , wyjąłem sobei pierś z zamrażalnika , zamarynje ją + zabiore sałatke z oliwą J może strzele małe piwko , się zobaczy.

Na noc białko standardowo

Jutro wyczekiwany dzień wolny a wieczorem na pizze J



Zmieniony przez - niwix w dniu 2006-07-29 19:19:46
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1781 Napisanych postów 6182 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 64162
Jedziesz Niwix cel masz sluszny i ja wiem ze dasz rade ja robie ladowanie pizza wlasnej roboty plus marsy besz ograniczen
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86041


krata ma byći tyle

spadam na grill

cola light + piers z kury 130 gr + 15 gr oliwy + pare rodzynek i surówka

może jakieś dodatkie "lekkie"

hej
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86041
4:30 poszedłem spać


dla zainteresowanych mała ilośc alkoholu nie koliduje ze scorchem i tightem , podkreślam ,mała

szama , troche byo

ale okablowanie na wierzchu , nawet "niestabilna" żyła na nodze jest na górze , więc za dużo wowdy nei złapalem.

no właśnie

SCORCH
ukazał mi sie jako bardzo ciekawy środek , ponieważ, w momencie znacznego przejedzenia , anstepnego dnia chowały mi sie kable , podchodziłem wodą , teraz nie mam tego problemu , nei czuje że zjadłem zbyt duzo ww poprzedniego dnia przykładowo

po 2 tygodniach stosowania tego środka stwierdzam ze działa, na taką aktywnośc jaką mam na pewno pomaga sie lekko skupić w czasie treningu , ale co najważniejsze mam wrażenie że pozytywnie wpływa na tk tłuszczową mimo nieznacznego spadku wagi.

mówie tu głównie o swoim brzuchu.

osobiście polecam scorcha ( 2 opakowania na 1 cykl ) i jeżeli nie ma problemó spróbowałbym 2x4 caps ew 2x2 1x4

nie zauważyłem żadnych negatywnych aspektów stosowania tego środka przez 2 tygodnie mimo zaczęcia od razu od wysokiej dawki.

polecam
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86041
pochwale sie

jestem studentem awf`u od października kierunek wychowanie fizyczne , wieczorowo bo wieczorowo ale mam to w dupie

udało sie


...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1163 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10852
brawo

http://www.sfd.pl/temat273556/ --> lipcowe Total Rebuild (mój test supli)PODSUMOWANIE OD STRONY 8.
http://www.pajacyk.pl/index_banery.php3  szybciej i łatwiej:)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1781 Napisanych postów 6182 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 64162
Niwix gratz przyszly Mgr
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KREATYNA - Sposob jej działania i sens używania! :-)

Następny temat

Spalacze :-)

electro
Polecane artykuły