truskawka
pije raze mz białkiem
polecam wanilia + carbo , pycha jak s****ysyn
robie jeśc jak zjem dam wypis z treningu , działo sie ...
zjadłem niecałe 200 gr ryby + 6 gr lnianego + 45 gr orzeszków + surówka + 1 jajko + troche bułki tartej
relacja
Ok. więc tak 15:10 łykam 3 scorche + tight
Cisza ...
15:30 czuje „coś” ale nic szczególnego
15:50 zaczynam trening jest mi lekko ciepło
pierwsze powtórzenia ...
wyciskanie zza karku 12/5/5/10/10/12/17 30/45/47,5/35/30/22,5/20
unoszenie bokiem 6/12/20 12/9/7
podciąganie sztangi 6/12/20 +25/+15/+5
siady 12/5/4/12/12/15/20 40/90/102,5/60/60/40/20 , niestety czułem zmeczenie nóg po wczorajszych 2 trenignach L
suwnica 5/12/20 +150 / +100 / + 80 poszło do przodu
wyprotsy 5/12/20 20 sekund przerwy myslałem że mi nogi rozerwie
1:08 minut
brzuch standard
wrażenia ?
tight + scorch w jednej dawce jest dla mnie za mocny , działo się poniekąd to co mówił Bul.
A więc moje wrażenia po t+s w jednej dawce
-duszno
-chciało mi się rzygać
- odczuwałem organ zwany sercem
- wyraxnie zwiększone tętno
- złe samopoczucie
- mętny wzrok i taka jakby „nieobecność” w oczach
nie polecam łączenia tych środków , trening patzrac na wyniki był ok. , ale samopoczucie na nim i myślenei o tym co się dzieje „w środku” sprawiła że byłem jakby nieobecny na siłowni.
Pytałem ludzi czy ejst duszno czy jest ok. na sali , wszyscy mówili że ejst super. Nie dla mnie.
Stestuje jeszcze samego tighta przed siłkąi wybiore co lespze na szame przedtreningową. Ale tego nei powtórze
Może być ok. jak się siedzi w domu albo w pracy i nei ma za duzo do roboty , na ciężki trening to za mocne ******lniecie
Aero 20 minut
Trening zamknąłem w godiznie i 45 minutach ( rozgrzewka + stretching jeszcze )
Wieczorem śmigam na grilla , wyjąłem sobei pierś z zamrażalnika , zamarynje ją + zabiore sałatke z oliwą J może strzele małe piwko , się zobaczy.
Na noc białko standardowo
Jutro wyczekiwany dzień wolny a wieczorem na pizze J
Zmieniony przez - niwix w dniu 2006-07-29 19:19:46