SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uwolnij stal swoich mięśni - scorch+tight+TSE pods.42-43

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
no ale jest

i roztrenowanie też jest

wpadł do mnie przyjaciel , i powiedział pare słów który mnie jeszcze mocniej zmobilizowały do walki Ventyl dzięki wiem że to przeczytasz

a w sumie powiedział2 rzeczy

2 to było --> jego szef " Ty Ventyl ale ty masz ****a znajomych ten .. ( ja ) to taki przy***any jest ja to sie jak chucherko czuje "



a ja taki mały leszczyk teraz

aż wstyd





edit 1:12

35 gr sp80 czeko , 250 ml mleka , pyszny smak , bardzo mi pasuje , lepszy niż wanilia ( dobry ) , i niż trsukawka ( może być )

wstane pewnei koło 8:00 zjem , jade na bieznie na 9:30 , 10:30 zapewne skończe , carbo + białko po 30 gr , 11:30 posiłek / 13:30 posiłek /16 posiłek / 19:40 posiłek /20:40-21 posiłek , następny nei wiem , zapewne pojade na impreze , dprzuce troche białka (+50 gr twarogu) do ostatniego ( tego o 21) + oliwe (5-10gr) i po pworocie 3-4 wypije białko , chyba że w plecak wezme shaker i przed klubem jeszcze wypije ( 22-23 ) ale to sie okaże jutro.



jeszcze jedna rzecz jak łykam po 1 gr omegi to mi sie starsznie odbija jak łykałem po 500 mg tak nie było...

nie żeby mi to szczególnie przeszkadzało , ale fakt interesujący...

oraz pozbyłem się już ok 80-85% wody z weekendu jutro powinno być jużw normie wszystko ( widze po żyłach tzn po tej na brzuchu i pachwinach głównie , ale tez i tych na przedramionach )

tu wydaje m isie znacznie pomaga TSE , dorzucenie go wcześniej , dało podobny efekt , znacznie mocniej zauważalny ( redukcja i ograniczenie retencji wody )


no to tyle

ide spać dobrej nocy

Zmieniony przez - niwix w dniu 2006-07-05 01:20:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457
chyba troche przesadzasz z braniem białka na impreze
nie popadajmy w skrajnosci

co?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Bier bialo ja nad jezioro biore szejker jogurt lub twarog nie ma wylamywania sie bo jak zazniesz zdazy sie czesciej i test o kat dupy pojdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
nie zmieściłem już -->

zjem twaroga i po powrocie bialeczko



od 2 dni*****owo śpie zasypiam koło 3-4 albo później ,*****owo się czuje dzisiaj jesli idzie o siłe , bo sie nei wyspałem

zjadam i ide do gorącej wannya potem jade na HIIT , zobacyzmy jak pójdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Skośne brzucha - szok! Pięknie zjechałeś.
Teraz tylko czekać na kratkę.

Fajnie, że skombinowałeś cyfrówkę.
Zdjęcia czynią test dużo atrakcyjniejszym imo.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
Dzieki saibus imo boki brzucha to nie problem ( góra w sensie ) uwidaczniająsię włókna , wychodzą żyłki po bokach , bólem sa "boczki" i dół brzucha ..

na górze zaczynają się 2 górne kotski od siebie oddzielac ale pracy jest w*****


łyknłąem rano 3 kapsy TSE wsiadłe mw autobus i .... przysypiałem , średnio co 5 sekund na srednio minute ...




i tak przez 30 m,inut

ledwo dowlokłem sie na bieżnie , odczułem strasznie brak porządnego spania , niestety.

początek treingu to traghedia imo

ale

poszło 11 interwałów 20/40 wiec wynik imo bez tragedii

czuje sie git , zakwasy zaczęły się rozchodzić ładnie kable na łapach powyłaziły aż miło ( wzrost ciśnienia ) mija prawei 40 minuta po treningu , a ja dalej sie poce trochu , a i ciepło mi całkiem całkiem.

wracając kupiłem sobie kubek malin ( duzo witamin i antyoksydantów ) oraz kilo truskawek

ide wziąść długą relaksującą kąpiel bo plecy ( dół ) kolano i łydki odczuwają ciężar treningów i brak nocnej regeneracji , ale najpierw jedzenie

aha fajnie będzie jak bede miał akumulatorki na czwartek to wezme aparat na siłownie i zobaczycie jak sobie trenuje.

no i po kapieli musze kurde zrobic pranie i iśc do sklepu , wróce pewnie wstawie ciemne pranie i rozwiesze jasne zjem odpoczne troche i na trening albo do sklepu bo na pewno czegos zapomne ...

to tymczasem


aha bym zapomniał wypis z jedzenia

150 gr truskawek
100 gr twarogu
15 gr oliwy

bonus 50 gr malin

Zmieniony przez - niwix w dniu 2006-07-05 11:34:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
13:30

czas posiłku wiadomo

jako że nie miałem za cholery ochoty na pange w iości 100 gr

więc jem tuńczyka

105 gr tuńczyka duze kawałki w sosie własnym
50 gr kukurydzy konserwowej
16 gr oliwy

mniam

deserr

130 gr truskawek
50 gr malin

ide po zakupy jak zjem

na liście sa arbuz , warzywa mrożone ( chińskie + sałatka wykwintna ) i może cos mi przyjdzie do gowy w sklepie na co mam cohote

jutro ide po twarogi bo chyba ostatni został , oraz jutro pojutrze kupuje sobie brokuł + kalafior i bede sobie jadł z rybą + fasolka szparagowa

zmęczenie minęło już całkowicie , pełne ogarnięcie , więc wieczorny trening powinien być si do przeczytania o 16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
twarog chudy rozumiem, podziwiam i zazdroszcze, mnie juz odrzuca na jego widok a co dopiero jesc. Szkoda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Mnie też zapewne by odrzucało, gdyby miał jeść non stop sam twaróg, lub nawet przyrządzany w ten sam sposób.
A tak dziennie walę grubo ponad 200g.

Twaróg dobra rzecz.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Twaróg "dobra" rzecz.
tez mnie bierze na... jak msuze zjesc te 2 razy po 100 g :-/

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KREATYNA - Sposob jej działania i sens używania! :-)

Następny temat

Spalacze :-)

WHEY premium