SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uwolnij stal swoich mięśni - scorch+tight+TSE pods.42-43

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63969

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 434 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2418
nic zupełnie nic tylko z bliżej nie znanych mi powodów zaskoczyło mnie to that's all :)

a powiedz mi jeszcze, czy Ty się nie czujesz przemęczony, a raczej "przetrenowany" ? nie chodzi mi o zakwasy, o których już pisałeś tylko o ogólne zmęczenie taką ilością treningów?

"...lepiej byś był mistrzem, nie wystarczy biegać szybko.. tutaj MUSISZ biec najszybciej!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
nie

przywkłem to a)

b) jak tego nie mam to mi odbija , z natury mam za dużo energii , która przy zbyt małej ilośc tr rozładowuje w rózne sposoby , czasem nieciekawe


właśnei skojarzłem że odkąd trenuje ostzrej ( czyli jakieś 3 meichy ) to nie rozwaliłem nic , żadnej szzafki chyba nawet nei kopnałem uderzyłem , a moja klawiatura jeszcze nie musi iśc do wymiany


git


a co do zakwasów to po prostu nowy trening , i dlatego , tak to od ponad pół roku zakwasów nie miałemno i podkręcenie węgli też miało na to wpływ

ananas + warzywa + 50 gr ryż u + 150 gr kury + sos sojowy + imbir pyszny słodki ostry mixixk

polecam

wstawie Wam tu pare przepisów baj najt / wieczorem / jutro może ktoś sobei skorzysta

zjadam

elce na vale tudo , przed treningiem jakieś30 min 4 kaps TSE

edit po treningu 35 / 35 ww + białko

na kolacje
planuje twaró ( 2 porcje zrobie )

cebula pomidor rzodkiew no i wtaróg

Zmieniony przez - niwix w dniu 2006-07-04 16:27:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2581 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19239
Zarżniesz się


Ale powodzenia

ps. jak wyglada trening Vale Tudo?
Nawalacie się w klatkach czy jak?
serio pytam, bo wiem co to, ale nigdy nie bylam na treningu i ciezko mi sobie wyobrazic

Right into the danger zone.. :>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
maty

ćwiczenia konydcyjne , techniczne siłowe

sparingi zadaniowe

cw z patnerem

na tajskim masz np kopanie na tarcze etc nei chce mi sie tłumaczyć oraz musze szybko jeść

a takze cvzemu mam się zarżnąc ?


ostatni miesac wygladał tak

siatkówka/tajski
siatkówka / siłownia
siatkówka / tajski
długie dystanse / tajski
sprinty/siłownia
basen
koszykówka

zamais tsiatki wszedł HIIT , siatke czasem z biegami trenowałem sobie.

jakośżyje , forma w góre ... ( czasy na basenie /biezni etc , ppaerwa techniki w siatce , i brak spadku formy taj / siłka + spro energii i chęci psychicznych )

mówią o mnie maszyna


uff zjadłem , jakby nie patzreć ponad pół kilo żarcia spociłem sie

umyje zęby i elce cześć !

Zmieniony przez - niwix w dniu 2006-07-04 16:36:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
No w sumie racja niwix mialem CP i Kre -Alkalyn zaspalem poprostu pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2581 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19239
spoko
pytałam z ciekawości

a czamu zarżniesz..
no bo jakby nie patrzec w cholere duzo tego
i wiesz..podobno organizm z czasem sie adaptuje do intensywnego wysiłku i coraz wiecej trza dokładac go, aby cus ruszyło, bo on włacza tryb oszczednościowy
Ale pewnie wiesz co robisz
tylko to mnie zastanowilo, bo ogolnie wiem ze Tyka nie poleca zbyt długotrwalego wysilku, a Ty sie zdfaje sie Go radziles?

Byle szło po Twojej myśli
sama jestem ciekawa, jak to pojdzie

pozdro

Right into the danger zone.. :>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 434 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2418
to nie zła energia w Tobie drzyma heh.. ja po 5 treningach KB w weekendy byłam nieco przemęczona, a co dopiero mówić o tylu co Ty masz robisz sobie czasem okresy roztrenowania od trenignów SW?

"...lepiej byś był mistrzem, nie wystarczy biegać szybko.. tutaj MUSISZ biec najszybciej!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6077
vale tudo to w tym przypadku raczej tylko nazwa.
kolega niwix trenuje zapewne pod forme tzw mma (mixed martial arts), polega to najogolniej zazwyczaj na laczeniu sportow stojkowych (np. boks kick boksing czy mt) i parterowych (takie jak zapasy, judo z tych najpopulrniejszych, i bjj i sambo z tych deczke skuteczniejszych).
Sa to normalne treningi, a pokutujaca w mentalnosci ludzi klatka jest wynikiem przepraszam ze to powiem, ale zwyczajnie s******lenia psychiki niektorych polaczkow (nie lubie tego slowa, ale inaczej tych "ludzi" nazwac nie mozna - np pana od "filmu" klatka...) ktorzy z gory traktuja wszystko co jest inne i czego nie rozumieja.
tak jak pisal niwix, polegaja one na szkoleniu technik, sparingach zadaniowych, cwiczeniach wytrzymalosciowych, slowem standard do bolu tylko ze na kilku plaszczyznach ;)
Pzdr.
Y.

Nic nam nie zrobisz! Masz prawo wybierać,
Możesz nam pomóc, możesz nas wybawić
Lub czekać dalej i śmierci zostawić...
Śmierć nie jest straszna - umiemy umierać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
dokładnie

dzisiaj w sumie mieliśmy taja jutro nie wiem co będzie bo to zależy czy trening będzie z Maćkiem czy z jego bratem Michałem ( jeden MT drugi BJJ )

Kania , tak ale najczęsciej robie to wtedy kiedy dopada mnei kontuzja i nie moge trenwoać

ogólnie wróciłem

izalcizyłem " powrót do domu" , do rodzimej sekcji , przyjaciół , miło

wpierdzieliłlem truskawki i arbuza z twarogiem zagryzłem orzechami zaraz łykne omege , zrezygnowałe mz warzyw , bo czułem ze poztrebuje troche ww , a że słucham organizmu to sięgnąłem po pare owoców

mam fajnie nastroją psychike

jutro rano HIIT , może skombinuje ładowarke / akumulatorki to znowu powrócą zdjęcia. o 18 mam MT / MMA wieczorem moze pojade do klubu na impreze , ale nic pewnego

czuje sie dobrze , nieźle sie zapociłem na treingu 4 kapsy TSE przed mogły mieć na to wpływ

jedyny problem to to że chyba odpuszcze brzuch na siłowni , bo wyjdzie wtedy że ćwicze go 6x w tygodniu na sali i na siłce ale sie jeszcze okaże



Cora , organizm sie adaptuje to fakt , ale ja nie zejde z takiej intensywnosci , u mnie już od bardzo dawna jest siłownia + sw --> 6x week , więc dorzucenie HIIt`u i basenu jest nowym bodźcem któy jak sie okazuje wystarcza , manipulowanie jedzeniem jest tutaj kluczem a na szarym końcu sa spalacze( choc może zmienie po scorch + tight )

no to tyle

jeszcze 35 gr sp80 + 200-250 ml mleka na no i spać


edit gugcio tak właśnie myslałem że na samej diecie byś nei dał rady , to niemożlwie i każdy Ci to powie , szczególnie jak zejdziesz tak nisko z węglami

Zmieniony przez - niwix w dniu 2006-07-04 21:35:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 434 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2418
przerwa z przymu nie z wyboru

"...lepiej byś był mistrzem, nie wystarczy biegać szybko.. tutaj MUSISZ biec najszybciej!!"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KREATYNA - Sposob jej działania i sens używania! :-)

Następny temat

Spalacze :-)

WHEY premium