SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacze HELP! Scorch, Tight, TSE, l-kar...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
Witam.

Profil:
wiek-27
wzrost-188/190cm
waga-113kg

spory brzuch, dupa nogi, lekko spompowana buzka :)

Przygoda z silownia w wieku od 18-24, potem praca zarcie, zarcie i wyszlo 113kg. W czerwcu mam slub, i od nowego roku wziolem sie za siebie, 3x w tygodniu atlas, 4/5 na tydzien bieganie okolo 30min. Tajniki diety znam i od nowa zaczynam sie do niej stosowac. Potrzebuje jednak jakiegos srodka ktory dodatkowo mnie zmotywuje i przy okazji przyspieszy ten proces.
Przegladnolem forum i znalazlem pare propozycji:
Scorch, Tight Ext, TSE z olimpu i l-karnityna to najczesniej powtarzane..
Moja siostra jest mgr farmaceutyki wiec podalem jej sklad wiekszosci tych produktow: odrzucila odrazu tight mowiac ze to czysta chemia :) scorch tez odrzucila ale powiedziala ze duzo lepsze od pierwszego, polecila mi l-karnityne z fat bernerem z olimpu.
Obawiam sie ze to za slabe srodki i w ciagu 2-3 miesiecy zdarze bez takich produktow zgubic okolo 5kilo.
Najbardziej zastanawia mnie Scorch; 2 pudelka cykl na 2 miesiace i tu pytanie do ludzi ktorzy zarzucali te produkty:
Co polecacie, co braliscie jakie ubytki na wadze bo TYLKO o to naprawde mi chodzi. Moze cos dorzucic do tego albo wogole co innego zmixowac? Co sadzicie o fat-bernerze z l-karnityna? na historii widze wiele postow ktore mowia ze to kupa :)
Dzieki wielkie za jakiekolwiek zainteresowanie i odpowiedzi. Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Scorcha wybierz - będziesz zadowolony.

Wszystkimi specyfikami pokroju wspomnianego fat burnera szkoda sobie głowy zawracać.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
Witam ponownie. Zajaralem sie tematem Konia tutaj wklejam link:
https://www.sfd.pl/TEST_RYWALIZACJA__REDUKCJA_PROZDROWOTNA_by_KONIU.-t702449.html

Jestem doslownie pare dni przed zakupem supli i zastanawiam sie czy nie kupic w sklepie olimpu dokladnie tych samych produktow co on. Wyglada to bardzo dobrze, z za***ista dieta i ogolnie wyglada to profesionalnie w c*** ze tak powiem.

Zastanawiam sie czy to BCAA jest mi niezbedne, mi chodzi tylko i wylacznie o maxymalne zrzucenie wagi. Zamienic to na Scorcha i ruszac czy nie psuc czegos co juz jest dobre?

Co myslicie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy wapń Olimpa to inaczej wapno na alergię?

Następny temat

Suplementy siłowe

WHEY premium